Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дюфалак для дітей: рятівний засіб від запорів

У багатьох дітей виникають проблеми в травній системі.


Запор являє собою порушення в роботі кишечника, що проявляється у значних проміжках часу між його випорожненням.


Причинами запорів може бути відсутність грубої рослинної їжі, волокна якої діють розслаблюючу на слизову кишечника.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інструкція по застосуванню
 • Форми ліки
 • Правила прийому препарату
 • Протипоказання до прийому, побічні дії
 • Аналоги
 • Порівняння з іншими проносними засобами

 • Недостатнє фізичне навантаження також може бути причиною проблем з кишечником у дитини. Для нормалізації стільця у дітей часто необхідно призначення і прийом проносних засобів. Про те, як і скільки днів потрібно давати ліки при запорах у дитини, розповімо далі.

  Інструкція по застосуванню


  Дюфалак є проносним засобом, який діє м'яко на організм дитини. Його призначають дітям для нормалізації роботи кишечника. Препарат приймають при хронічних запорах, порушення травної системи, при отруєннях.


  Діюча речовина у складі Дюфалака це вуглевод лактулоза.


  Потрапляючи в кишечник дитини, лактулоза сприяє розвитку і активному зростанню корисних бактерій.


  Тому при застосуванні препарату нормалізується мікрофлора кишечнику, відновлюється здатність природного випорожнення організму.


  По механізму впливу Дюфалак схожий з харчовими волокнами, що містяться в рослинній їжі, в овочах, фруктах. Відсутність звикання навіть при довготривалому застосуванні цього препарату є його характерною особливістю.


  Ефект від застосування ліків зазвичай настає протягом перших діб застосування. Але лікування необхідно продовжувати не менш ніж 30 днів. Препарат не впливає на засвоєння організмів вітамінів, мінеральних речовин.


  Батькам варто пам'ятати, що Дюфалак є допоміжним препаратом для нормалізації стільця в дитини. Тому при частих запорах у дітей поряд із застосуванням препарату потрібно забезпечити правильне харчування.

  Форми ліки


  Дюфалак випускається у формі сиропу у флаконах. Сироп в'язкої консистенції, прозорий. Також препарат може бути розфасований в одноразові пакетики. Доза препарату, яку потрібно вживати в добу, залежить від віку дитини.

  Правила прийому препарату


  Приймати Дюфалак необхідно під час їжі, раз у добу. Однак при необхідності зазначена доза може бути розділена на два прийоми. При лікуванні цим препаратом потрібно встановити точний час для його щоденного прийому. Сироп можна давати дітям в нерозведеному вигляді або розбавити водою.


  Дозування ліків варіюється в залежності від віку дитини:

 • дітям до одного року до 2 років – 5 мл в день

 • Категорії