Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ефективні вправи для живота після пологів

Після пологів далеко не у всіх жінок живіт здатний придбати свій колишній вигляд сам по собі. Найчастіше необхідно докласти максимум зусиль, щоб домогтися потрібного результату і залишитися задоволеними собою.


Хто-то намагається зробити це самостійно, а комусь не вдається обійтися без відвідувань спортзалу....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Коли можна почати займатися фізичними вправами після пологів?
 • Ефективні вправи
 • Що ще ефективно допомагає прибрати післяпологовий живіт?
 • Коли можна почати займатися фізичними вправами після пологів?


  Будь-якими фізичними вправами рекомендується починати займатися тільки через 1,5-2 місяці після пологів.

  У випадках кесаревого розтину або при розриві промежини ще пізніше приблизно через 2,5 місяці, тому що фізичні навантаження можуть привести до розповзання накладеного шва.


  Не можна рано починати займатися і при відсутності швів, тому що це може призвести до опущення стінок піхви і підвищенням внутрішньочеревного тиску. Тому не поспішайте з фізичними навантаженнями, не допускайте неприємних наслідків.


  Буде правильним в період після пологів звернути належну увагу на своє харчування, тим більше якщо ви годуєте дитину грудьми.


  Сідати на дієти в цей час теж вкрай небажано, так як можна позбавити свій організм і організм малюка всіма необхідними корисними елементами. Досить буде виключити занадто жирну, солодку і смажену їжу.

  Зверніть увагу на те, що до початку і після вправ не слід їсти.


  Перед тим, як приступити до виконання будь-якої фізичної вправи, рекомендується провести невелику розминку, розтягнути деякі м'язи, тобто підготувати тіло до важливих навантажень.


  Також можна трохи потанцювати, пострибати. Вправи будуть спрямовані в основному на м'язи живота, тому дихання постарайтеся виконувати переважно животом.


  Планування вагітності після аборту. Читайте про це тут.


  А тут ви дізнаєтесь, яким повинно бути харчування після пологів.

  Ефективні вправи


  Ось деякі вправи для розминки:

 • вправа

 • Категорії