Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Електрофорез для немовлят — корисна і безболісна процедура

Дитині вже 3 місяці. Педіатр призначив пройти всіх фахівців. На прийомі у ортопеда пролунало страшне слово «дисплазія». Як з'ясувалося — це недорозвинення кульшового суглоба. Пробіглася очима по списку призначень лікаря і побачила ще одне страшне слово «електрофорез» — від нього наче струмом пройняло з ніг до маківки. Що ж це за захід таке?

Електрофорез звучить дуже загрозливо для тих, хто ніколи з цією процедурою не стикався.

Безневинна процедура лікування

Слово «електрофорез» в дослівному перекладі з грецького означає «перенесення електричного струму». Суть процедури полягає в постачанні лікарських препаратів в рідкій формі через подається через залізні пластини мінімального струму розряду безпосередньо до страждаючому від захворювання органу або частини тіла.

Під час процедури електрофорезу грудної дитина може відчути лише легке поколювання на місці кріплення пластин. Жодних скажених ударів струмом не відбувається. Дискомфорт малюк може відчувати тільки від прохолодних і вологих серветок, просочених лікувальним розчином.


Крихти по-різному реагують на дану процедуру.

Однак, не всі діти реагують на цю нешкідливу процедуру спокійно. Деякі висловлюють своє невдоволення підвищеним занепокоєнням, інші — протестують гучним і вимагає припинення заходи плачем.

Кому і навіщо прописують електрофорез


Для чого призначають электрофорезную фізіотерапію? Щоб безболісно і без неприємних наслідків від ін'єкцій або перорального прийому лікарських препаратів впоратися з такими недугами як:

  • артрит або поліартрит

  • Категорії