Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Енцефабол для дітей — допомога головному мозку: огляд та відгуки

Енцефабол — препарат, створений для коригування різних розладів головного мозку. Це перевірена і добре вивчене засіб з доведеною ефективністю. Ліки застосовується неврологами для лікування дітей, починаючи з дводобового віку. Медикамент підходить не всім — є ряд протипоказань, іноді виникають побічні ефекти. Давати його дитині самостійно для профілактики або поліпшення пам'яті заборонено. Детальніше про медикаменту читайте в огляді.


Енцефабол покращує пам'ять, збільшує мозкову активність і працездатність.

Основна інформація та форми випуску

Енцефабол відноситься до ноотропних препаратів, тобто засобів, поліпшує роботу головного мозку. Діюча речовина ліки — піритинол. Препарат випускається у формі:

  • таблеток (жовті, опуклі, по 50 шт. в упаковці), кожне драже містить 0,1 г дигідрохлориду пиритинола, середня вартість — 650-750 руб.

  • Категорії