Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Епіляція під час вагітності: який метод обрати?

Для вагітної жінки виключно важливо зберігати свою привабливість, і турбота про свою зовнішність в цей період аж ніяк не відходить на задній план.


Іноді через зміни гормонального фону з'являються проблеми, з якими жінка раніше не стикалася, наприклад, починають активно рости волосся в небажаних місцях.


Зрозуміло, їх хочеться видалити, щоб виглядати більш привабливою, але виникають сумніви, чи можна це робити і який спосіб вибрати....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Епіляція і депіляція – в чому різниця?
 • Плюси і мінуси
 • Корисні поради та рекомендації
 • Запобіжні заходи

 • Жінки, які до вагітності звикли регулярно виконувати процедури видалення зайвого волосся, замислюються, чи не небезпечно продовжувати їх.

  Епіляція і депіляція – в чому різниця?


  Ці два поняття, що позначають видалення волосся, нерідко змішують.

  При депіляції видаляється сам волосся, іноді тільки зовнішня частина, як при голінні, іноді він висмикується з коренем, але фолікул в будь-якому випадку продовжує функціонувати, тому волосся незабаром виростають знову.


  Епіляція спрямована на руйнування волосяного фолікула (цибулини) і досягнення стійкого результату.


  Правда, за один прийом видалити все волосся і знищити всі цибулини не вдається, оскільки в момент впливу різні фолікули знаходяться в різних фазах розвитку, а зруйнувати їх можна тільки в активній фазі.

  Плюси і мінуси


  Деякі методи видалення волосся доступні в домашніх умовах, деякі процедури повинні виконуватися виключно в салоні краси або навіть косметологічній клініці кваліфікованим фахівцем.


  Розрізняються вони не лише складністю, але і наявністю/відсутністю больових відчуттів та їх інтенсивністю, результативністю та побічними ефектами, а також вартістю.


  Гоління

  Гоління – найпростіший, відомий і доступний спосіб депіляції.


  Плюси: можливість виконання в домашніх умовах, швидкість, дешевизна потрібен тільки верстат або бритва, процедура безболісна.


  Мінуси: подразнення практично неминуче, високий ризик пошкодження шкіри. Волосся через кілька днів починають відростати, колотися, викликаючи дискомфорт. Шкіра виглядає не дуже красиво з-за чорних точок, можлива поява врослого волосся.


  При вагітності цей спосіб є самим безпечним, не рахуючи ризику травмування шкіри та інфікування ранок.


  Депіляція кремами

  Депіляція кремами (хімічна) зводиться до розщеплення, розм'якшенню волосся, що знаходяться над поверхнею шкіри і частково під нею, після такого впливу вони легко видаляються спеціальним шпателем.


  Хімічні депілятори випускаються у формі не тільки кремів, але і гелів, лосьйонів, аерозолів. Вони розрізняються концентрацією і призначені для різних ділянок.

  Плюси: процедура проста, безболісна, займає 20-45 хвилин, більш естетичний вигляд, ніж після гоління, звичайно, волосся поступово стоншуються. Вартість засобів помірна, 50-300 руб.


  Мінуси: досить часто виникають алергічні реакції, подразнення. Рекомендовано повторювати депіляцію кожні 3-5 днів, що досить клопітно. Не всі засоби підходять для зони бікіні.


  При вагітності зростає ризик алергічних реакцій.


  Епіляція воском і шугарінг

  Епіляція воском, шугарінг використовуються склади, в які волосся влипають і потім висмикується з коренем.


  Це проміжні між методи епіляції і депіляції, їх ще називають глибокої депіляцією: моментального руйнування фолікула при такій процедурі не відбувається, але його активність знижується, волосся поступово стоншуються і після неодноразових сеансів практично перестають рости.


  Є кілька методів депіляції (епіляції) клейкими складами: • ваксація твердим воском, разогреваемым до високих температур

 • Категорії