Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Еріус для дітей — свідчення, правила прийому та аналоги препарату

Відсоток страждаючих алергією дітей постійно зростає, а підібрати ефективний і безпечний препарат непросто. Начулися про старих антигістамінних засобів, що викликають сонливість і інші побічні ефекти, мами відмовляються давати їх дітям, вважаючи, що так буде краще. Це неправильний підхід, так як вже є нові ліки від алергії без седативної дії. Одне з них — Еріус.


Про особливості прийому препарату, принцип його дії і доступних аналогах ви можете дізнатися в нашому огляді.


Еріус — антигістамінний препарат нового покоління.

Склад і дію препарату

Активна речовина Еріусу — дезлоратадин. За різними класифікаціями він відноситься до 3 або 4 групи антигістамінних, тобто є одним з самих нових протиалергічних засобів. Ліки також містить допоміжні компоненти і ароматизатори.


Дезлоратадин належить до антигістамінних речовин продовженого дії. За відгуками, він починає працювати через 30 хвилин після прийому, а його ефект зберігається протягом 24 годин. Результатом його дії є блокування периферичних гістамінових Н1-рецепторів — головних учасників алергічної реакції.


Дезлоратадин не проникає в головний мозок, тому швидкість реакції дитини після його прийому не порушується.

Свідчення

Еріус для дітей може використовуватися тільки після консультації з фахівцем. При появі висипу не варто відразу бігти в аптеку і купувати сироп від алергії. Спочатку розберіться, що виникла така реакція. Адже антигістамінні ліки не лікують, вони лише прибирають симптоми. А щоб позбутися від хвороби, потрібно усунути її причину.


Ліки не лікує, а тільки прибирає симптоми.

Лікар може призначити Еріус дитині при:

  • алергічних висипаннях на шкірі (діатез, атопічний дерматит)

  • Категорії