Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Эреспал для дітей: комплексний вплив на організм

Згідно зі статистикою, більшість дитячих захворювань пов'язано з дихальними шляхами – верхніми і нижніми. Щорічно в лікарні звертаються тисячі переляканих матусь, яких турбує стан здоров'я малюка.


Незалежно від причини захворювання – вірусної інфекції, бактеріальної або алергічної – захворювання розвивається в дихальних шляхів (бронхіт, ларингіт та ін)

...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Коли призначають?
 • Аналоги
 • Як брати чи давати?
 • Комплексний вплив Эреспала на організм

 • Як правило, в таких випадках педіатри призначають малюкам до року і трохи старші сироп під назвою «Эреспал».


  Він так само є в продажу у формі таблеток, але у такому разі є обмеження: таблетки призначаються дітям з 14 років, до цього віку можна використовувати тільки сироп.


  Цей препарат дозволяє за досить-таки короткий термін домогтися значних результатів: швидкого одужання дитини, забезпечити максимально швидке полегшення симптомів (кашель, набряку верхніх дихальних шляхів, риніти і т. д.), отримати хороший результат терапії.

  Коли призначають?


  Эреспал має протизапальну і антибронхоконстрикторным дією.


  Завдяки своєму складу, його призначають під час комплексної терапії дітям, які хворіють на бронхіт.


  Сироп надає протизапальну і антигістамінну дію на організм дитини.


  Починає діяти через тривалий проміжок часу, але його лікуючий ефект дуже дієвий.


  Багато батьків, які спробували цей препарат, позначили його сильне дію і прийшли до висновку, що він так само є дуже ефективним засобом для лікування багатьох інших захворювань дихальних шляхів у дітей:

 • ринофарингіт

 • Категорії