Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Эргоферон для дітей — противірусну та імуномодулюючу засіб

Гарна новина для тих, хто не хоче, щоб його діти хворіли навіть у сезон застуди: існує противірусний препарат, який активує імунітет і перешкоджає розвитку хвороби. Сьогодні в нашому огляді поговоримо про Эргофероне — комплексний засіб для профілактики і лікування інфекцій, в тому числі дитячих.


Эргоферон має противірусну, імуномодулюючу, протизапальну і антигистамнным дією.

Опис та механізм дії препарату

Эргоферон — комбінований противірусний препарат. Він проводиться російської фармацевтичної компанією Матерія Медіа Холдинг ТОВ НПФ. Випускається в зручній формі у вигляді таблеток для розсмоктування. Стандартна комплектація упаковки: блістер з двадцятьма таблетками поміщений в картонну коробку і забезпечений інструкцією. Застосування Эргоферона для дітей дозволено з 6 місяців. Середня ціна в Росії — 320 р.


Механізм дії Эргоферона докладно описаний в інструкції по застосуванню (скачати у форматі pdf) і пов'язаний з підвищенням активності антитіл. Антитіла — це специфічні білки імунної системи, які:

  • виробляються в момент зараження

  • Категорії