Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Фолацин при плануванні вагітності

Планування вагітності - це самий розумний підхід для жінок, які вирішили стати мамами.


Він дозволяє передбачити і звести до мінімуму багато несприятливі ситуації, які можуть перервати вагітність або порушити правильний розвиток майбутньої дитини....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чим небезпечний недолік фолієвої кислоти в організмі?
 • Інформація про препарат
 • Дозування і тривалість прийому Фолацину
 • Побічні ефекти передозування і

 • Сучасна гінекологія має цілий арсенал препаратів для того, щоб підготувати жінку до вагітності та пологах. Ми поговоримо про препарат Фолацин при плануванні вагітності.

  Чим небезпечний недолік фолієвої кислоти в організмі?


  Отже, які симптоми можуть виникати у жінки при дефіциті фолієвої кислоти?


  В першу чергу, це анемія, так як без достатньої кількості фолієвої кислоти еритроцити виходять з кісткового мозку незрілими. Анемія на етапі планування вагітності дуже небезпечна.


  Цей стан зазвичай виліковується не за один день і може призвести до гіпоксії плода вже з перших тижнів вагітності.


  Нервова трубка починає закладати у плода через два тижні після зачаття. Якщо до цього часу в організмі жінки буде нестача фолієвої кислоти, то у майбутньої дитини можуть сформувати такі страшні пороки розвитку як гідроцефалія, відсутність головного мозку, відставання в розумовому розвитку, незарощення хребетного стовпа.


  У натуральному вигляді фолієва кислота міститься в сирих овочах (шпинат, квасоля, гарбуз, зелений горошок, спаржа), зелені (особливо в петрушці), у печінці, рибі, сирах і яєчному жовтку.

  Щоб наситити організм цією речовиною, необхідно вживати в їжу зелень і свіжі овочі у великій кількості цілий рік. Неважко здогадатися, що при сформованому у нас стереотип харчування, цього не відбувається.


  Щоденна потреба вагітної жінки в фолієвої кислоти збільшується приблизно втричі. Тому, при плануванні вагітності, жінці необхідно заздалегідь запастися фолієвою кислотою, щоб майбутній дитина вже з перших днів не відчував дефіциту в цьому важливому речовині.


  Для цих цілей жінкам, які планують стати мамами, призначають препарат Фолацин.

  Інформація про препарат


  За своїм складом Фолацин це фолієва кислота, або вітамін В9.


  В організмі людини фолієва кислота відіграє величезну роль. Без неї неможливе нормальне кровотворення і функціонування імунної системи.


  Фолієва кислота задіяна в синтезі великої кількості амінокислот, без яких неможлива життєдіяльність клітин всіх органів і систем.


  ДНК і РНК, які утворюються за участю фолієвої кислоти, несуть всі спадкові ознаки людини і зумовлюють правильний поділ клітин, тому при їх поломки, можливо формування вад розвитку.

  Вітамін В9 здатна захищати плід від впливу багатьох несприятливих факторів і бере безпосередню участь в утворенні нервової трубки не перших тижнях вагітності.


  Фолієва кислота забезпечує плаценті правильний розвиток і дозрівання, а значить, при її недостатній кількості в організмі можливе порушення розвитку майбутньої дитини і навіть переривання вагітності.

  Дозування і тривалість прийому Фолацину


  Препарат необхідно приймати по 1 таблетці (2,5 мг) на добу.


  Призначають Фолацин при плануванні вагітності (ціна його невисока, у межах 110-160 рублів) зазвичай за місяць до настання передбачуваної вагітності і весь перший триместр, коли йде саме інтенсивне формування органів і систем плода.

  Побічні ефекти передозування і


  Багато жінок зазвичай бояться вживати лікарські препарати, особливо, якщо мова йде про вагітність.


  Побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко. Зазвичай, це алергічні реакції, які швидко проходять при відміні препарату і не залишають негативних наслідків в організмі.


  Скажімо, що передозування фолієвої кислоти можлива лише при одномоментному прийомі 20-30 таблеток, що важко собі уявити.

  Так що, якщо Ви хочете стати мамою, не відмовляйтеся від рекомендацій лікарів і приймайте фолієву кислоту, наприклад, у вигляді препарату Фолацин.

  Категорії