Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Фурункул при вагітності: самолікування протипоказано!

Фурункули на шкірі завжди залишають неприємне враження, але ще гірше, якщо вони з'являються під час вагітності.


Процес їх утворення нічим не відрізняється від стандартного перебігу захворювання, при цьому необхідно враховувати той факт, що організм в цей період переживає сильну перенастроювання....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке фурункул?
 • Діагностика захворювання
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) фурункул під час вагітності?
 • Особливості лікування
 • Профілактика
 • Замість висновку

 • Ефективне швидке лікування повинно уберегти жінку і дитину від ускладнень і проблем.


  Фурункул виникає внаслідок запалення волосяного фолікула, процес супроводжується утворенням гною і інтоксикацією організму.

  Що таке фурункул?


  Фурункул проявляється у вигляді хворобливого шкірного запалення, заповненої гноєм, залежно від інфекції і ступеня запалення його розміри можуть коливатися від намистини до волоського горіха.


  Найчастіше утворюється гнійник на покритому волоссям ділянці тіла, але бувають випадки, коли він виникає в зоні без значного волосяного покриву.
  Види

  Існує кілька різновидів фурункулів, гнійник великих розмірів називається карбункулом. Найчастіше це два розташованих поблизу фурункула, вони знаходяться глибоко під шкірою, в результаті чого виникає запалення і болюча припухлість.


  Карбункули становлять велику небезпеку в порівнянні з фурункулами, так як витік гній може потрапити в кровоносну систему.


  Локалізований фурункульоз супроводжується утворенням великої кількості гнійників на невеликій ділянці шкіри, в деяких випадках вони можуть бути досить великих розмірів.


  При хронічному фурункульозі гнійники з'являються і зникають по черзі або поодинці на протязі довгого часу.


  Гострий фурункульоз супроводжується одночасним появою фурункулів, у деяких випадках процес може займати 1-2 дні.


  Стадії

  Розрізняють три основні стадії розвитку захворювання:

 • Яскраво-червона інфільтрація навколо волосяного фолікула, процес супроводжується збільшенням і ущільненням інфільтрату в розмірах, спостерігається підвищення хворобливості, набряк навколишніх тканин, відчуття поколювання.
 • Стадія нагноєння і некроз починається на 3-4 день від початку його утворення, в цей період формується типовий гнійно-некротичний стержень, що виходить на поверхню у вигляді пустули.


  Процес супроводжується підвищенням температури до 38 градусів і різко вираженою хворобливістю в зоні фурункула.


  На піку розкривається покришка фурункула, через отвір виходить гній і некротичний стрижень, симптоми інтоксикації знижуються.
 • Стадія загоєння супроводжується формуванням грануляційної тканини в кратері, який залишився після розтину гнійника.


  Протягом 3-4 діб утворюється рубець, який змінює колір від червоно-синього до блідого і стає непомітним.
 • Фурункул програма

  Категорії