Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гірчиця при вагітності: тільки всередину, і тільки трохи!

Під час вагітності кожній жінці хочеться додати в свій раціон що-небудь особливе.


Буває, що дуже хочеться якихось приправ або спецій. Однак далеко не всі приправи можна вживати під час вагітності. Чи можна вагітним гірчицю?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Гірчиця під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи
 • Загальні відомості


  Гірчиця є однорічним рослиною, пряно-ароматичних, воно здатне виростати до 40-50 див. У гірчиці може бути багато різновидів, але найбільш популярними і вживаними є гірчиця біла, коричнева і чорна.


  Біла гірчиця багата на калій, магній, кальцій і білок. До того ж, вона здатна стимулювати процес кровообігу і збільшити артеріальний тиск.


  До того ж, такий вид гірчиці відомий своїми протизапальними властивостями.


  Гірчиця чорна володіє сильним і гострим смаком. Вона багата на бета-каротин, вітамін А, Е, вітаміни групи В, а також кальцій, калій, магній, фосфор та інші необхідні елементи.


  Саме з чорної гірчиці найчастіше роблять гірчичники.


  Гірчиця коричнева, яку також називають сизої, гостріше білої, але вона не така гостра, як чорна. В її листках міститься кальцій, каротин, залізо і аскорбінова кислота.


  Гірчиця будь-якого виду відрізняється величезною кількістю корисних властивостей, багато з яких ще не вивчені. Серед найбільш відомих відзначають наступне:

 • прискорення обміну речовин

 • Категорії