Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гексорал при вагітності: широкий спектр дії, доведена безпека!

Під час вагітності жіночий організм стає більш вразливим до вірусів та патогенних організмів, основним симптомом часто стає сильна біль у горлі.


Найчастіше з такою неприємністю легко впоратися, але в процесі виношування дитини важливо проявляти обережність при виборі ліків.


В даний час на ринку представлена велика кількість лікарських засобів, вибрати відповідне буває дуже складно. Одним з таких препаратів є Гексорал, який випускається в таблетках, розчині і спреї....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Особливості застосування препарату
 • Аналоги
 • Інформація про препарат


  Склад Гексорал може дещо відрізнятися в залежності від лікарської форми.


  Таблетки

  Основними діючими речовинами Гексорал Табс вважається хлоргексидин і бензокаїн, найбільша ефективність хлоргексидину проявляється в середовищі з рн від шести до восьми.


  У зв'язку з цим заборонений прийом препарату внутрішньо, так як лікувальний ефект під впливом шлункового соку зводиться до мінімуму.

  Прийом таблеток на ранньому етапі лікування забезпечує різке зниження кількості бактерій у горлі і в роті, надалі ефективність знижується, так як відбувається адаптація мікроорганізмів до препарату.


  Позитивною властивістю речовини вважається тривалість його впливу.


  Бензокаїн це місцевий анестетик, що володіє швидким тривалою дією, його наявність в таблетках сприяє зниженню болю в ротовій порожнині. Речовина проникає в клітини і впливає на больові рецептори слизової.


  Знеболюючий ефект починається через двадцять секунд, протягом наступних десяти хвилин спостерігається зниження болю за рахунок зменшення концентрації препарату в результаті його розчинення в слині.


  Розчин і аерозоль

  Розчин головною діючою речовиною є в даному випадку гексэтидин, візуально він випускається у вигляді прозорої рідини в м'ятним ароматом і червонуватим відтінком.


  Спрей діюча речовина те ж, препарат випускається у вигляді рідини із запахом ментолу.


  Показання до застосування

  Гексорал рекомендується приймати при наявності таких захворювань: інфекційні і запальні процеси гортані та порожнини рота (пародонтопатия, тонзиліт, ангіна, пародонтоз, грибкове ураження).


  Препарат широко використовується у складі комплексної терапії при лікуванні простудних захворювань, для профілактики до і після операцій гортані і ротової порожнини.


  Гексорал застосовується також як дезодоруючий засіб при боротьбі з запахом з рота, препарат використовується при гігієні ротової порожнини.

  Гексорал при вагітності часто призначають для лікування ГРВІ та інших сезонних захворювань: кровоточивості ясен, гінгівіті, стоматиті.


  При вагітності лікарі радять використовувати спрей, інші лікарські форми до застосування не рекомендовано.


  Позитивний вплив на організм

  Найчастіше з простудними захворюваннями під час вагітності досить легко впоратися, важливим фактором є точна постановка діагнозу.


  Препарат має болезаспокійливу, дезодорує, гемостатичну, обволікаючим, аналгетичну, антисептичну та протимікробну дію.


  Засіб володіє широким спектром активності по відношенню до грибків і мікроорганізмів. Дія препарату направлена на руйнування клітинної оболонки і придушення метаболізму бактерій, у результаті чого вони гинуть.


  Вплив лікарського засобу полягає у властивості руйнування з'єднань, що формують мембрани грибка.


  Гексорал також показує активність при інфекційних процесах, викликаних найпростішими.

  Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?


  Протипоказання

  Отже, чи можна застосовувати Гексорал при вагітності? І що з цього приводу говорить інструкція до препарату?


  Незважаючи на доведену безпечність Гексорал для здоров'я матері і дитини, приймати його без призначення лікаря не рекомендується.


  Симптоми захворювання потребують консультації лікаря, так як вони можуть свідчити про розвиток самих різних хвороб.


  До сьогоднішнього дня немає даних про проникнення лікарського препарату через плаценту і в молоко, тому всі можливі ризики повинен оцінювати фахівець.

  Гексорал у формі розчину може застосовуватися у разі, якщо пацієнт у стані виплюнути засіб після полоскання.


  Побічні дії

  В окремих випадках може виявлятися підвищена чутливість до лікарського засобу, при тривалому прийомі можуть виникнути порушення смаку і оніміння мови.

  Дозування і тривалість прийому


  При вагітності рекомендується використовувати спрей, дозування для вагітних жінок становить 2 рази щодня.


  Препарат вводиться одноразово протягом однієї-двох секунд, робити це рекомендується в ранковий і вечірній час після їжі, при проведенні процедури відбувається абсорбация лікарського препарату на слизовій оболонці, де і проявляється його лікувальну дію.


  Для досягнення необхідного ефекту слід дотримуватися певну послідовність дій:

 • надіти насадку на балон

 • Категорії