Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Герпесная ангіна у дітей: яке лікування найбільш ефективно?

Герпесной ангіною називають інфекцію, викликану вірусом герпесу людини. Деякі називають цим терміном будь-які інфекційні захворювання піднебінних мигдаликів, при яких виникають дрібні пухирці, наповнені рідиною.


Однак це невірно, так як герпесной ангіною слід вважати тільки інфекцію, викликану вірусом герпесу....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Причини виникнення захворювання
 • Симптоми
 • Лікування
 • Як вилікувати ангіну у дитини: відео
 • Причини виникнення захворювання


  Причиною прояви у дітей герпесной ангіни є віруси ЕСНО (кишкові віруси людини) і ентеровірус груп Коксакі.


  Сприяє розвитку захворювання знижений імунітет дитини, крім того, негативний вплив можуть надати перенесені грип та аденовірусна інфекція.


  Энтеровирусу властива сезонність, тому найбільший ризик захворювання в літній період і на початку осені.


  Способи зараження герпесной ангіною повітряно-крапельний або фекально-оральний, в більшості випадків зараження відбувається після контакту з носієм вірусу або хворою людиною.

  Симптоми


  Початкові симптоми герпесной ангіни аналогічні проявам звичайної застуди: першіння в горлі, сухий кашель, сильний нежить.


  Але вже на наступну добу у дитини спостерігається збільшення температури до позначки в 39-40 градусів, триматися в такому діапазоні вона може протягом 5-6 днів.


  У хворого виникає слабкість у всьому тілі, озноб, дитина висловлює скарги на сильний біль у горлі.


  Крім того збільшуються мигдалики, що сприяє утруднення при ковтанні, запалюються шийні і нижньощелепові лімфатичні вузли, при дотику до них виникають скарги на гострий біль з боку хворого.


  При огляді горла можна спостерігати наступні ознаки захворювання: набряк мигдаликів, почервоніння, фарингіт, крім того, найбільш суттєвою ознакою захворювання є висип, яка проявляється у вигляді дрібних бульбашок мовою, задній стінці глотки, небі і мигдалинах, розмір яких в діаметрі від 1 до 5 мм.


  Які давати сиропи від кашлю при бронхіті дитині.


  Чим небезпечні збільшені лімфовузли на шиї у дитини.


  Проспан для дітей


  По-закінченні певного часу бульбашки лопаються, на їх місці виникають неглибокі маленькі виразки, які покриває наліт. Виразки загоюються протягом 4-7 днів.


  У маленьких дітей до 4 років вищеперелічених симптомів може і не спостерігатися, з причини того, що захворювання могло бути викликане вірусом кишкової групи.


  Дитина висловлює скарги на нудоту, болі в животі, спостерігається відсутність апетиту у хворого та порушення стільця.

  Для виявлення виду вірусу існують спеціальні методики типування, проте, в даний час вони слабо актуальні. До них вдаються в тому випадку, якщо захворювання затягнувся на тривалий проміжок часу, або застосовуване лікування неефективно.

  Лікування


  Герпесная ангіна передбачає симптоматичне лікування.


  При постановці діагнозу «герпесная ангіна» необхідно проводити оперативне лікування.


  З причини того, що є небезпека виникнення різного роду ускладнень: пієлонефриту, менінгіту, енцефаліту, ревматизму, міокардиту.


  Ускладнення можуть виникнути при тривалому запальному процесі при певних причинах: неправильному лікуванні, припинення лікування раніше терміну.


  Специфічне лікування при герпесной ангіні у дітей потрібно в рідкісних випадках.


  Педіатр проводить призначення схеми лікування залежно від загального самопочуття дитини, стадії хвороби, а також з урахуванням можливості алергічних реакцій дитини на конкретні противірусні препарати.


  У більшості випадків застосовуються заходи, спрямовані на зняття симптомів захворювання.


  Амбробене для дітей до року. Поради педіатра.


  Підвищений білок у сечі у дитини. Які процедури призначають.


  Температура у дитини без симптомів


  Призначаються жарознижувальні та знеболювальні препарати, антисептики та імуномодулятори.


  Крім того, медичний працівник може призначити антигістамінні препарати для запобігання алергічних реакцій і вітаміни.


  При супроводі захворювання бактеріальної інфекції призначаються антибіотики, іноді у список включають противірусні препарати.


  Ефективним способом зняття набряку мигдалин є полоскання горла відварами трав: шавлія, ромашка, календула і т. д.


  В якості засобу для полоскання можна застосовувати слабкий розчин марганцівки, фурациліну, кухонної солі.


  При неможливості самостійного полоскання горла дитиною.


  Наприклад, якщо недостатньо років, батьки можуть обробити мигдалини відваром трав за допомогою шприца, або придбати в аптеці аерозоль для горла, слід вибирати тільки ті препарати, які дозволені до застосування у дитячому віці.


  Через 5-6 днів при правильному лікуванні герпесная ангіна проходить протягом всього перебігу хвороби необхідно дотримуватися постільного режиму.


  При герпесной ангіні категорично заборонені інгаляції і компреси, з причини того, що тепло сприяє посиленню кровообігу, за цього інфекція поширюється по організму.


  При своєчасному виявленні і правильному лікуванні герпесной ангіни і дотриманні всіх необхідних заходів, ускладнень вдасться уникнути, а одужання настане в максимально швидкі терміни.

  Як вилікувати ангіну у дитини: відео


  З ангіною стикається кожна сім'я. Як швидко вилікувати ангіну і як це зробити правильно, розповідає доктор Комаровський:

  Категорії