Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гикавка у новонароджених дітей: чому виникає, і як допомогти малюкові швидко і безпечно

Дорослі рідко надають значення такого неприємного явища, як гикавка: зазвичай вона швидко проходить і не залишає за собою негативних наслідків.


Однак якщо мова йде про новонародженій дитині, то періодичні різкі зітхання і посмикування діафрагми

(це м'яз, що відокремлює грудну клітку від черевної порожнини) здатні налякати навіть бувалих батьків.


Але так чи небезпечна гикавка для малюка, як це здається на перший погляд?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Часта гикавка у новонароджених
 • Причини
 • Гикавка після годування
 • Як допомогти малюкові?
 • Чому людина гикає: відео
 • Часта гикавка у новонароджених


  Особливо схильні до нападів гикавки малюки віком до 3 місяців. Сучасна медицина вважає, що це зумовлено незрілістю нервової системи новонароджених та особливою чутливістю діафрагмальної м'язи до навіть незначних впливів.


  Тому гикавка досить поширене явище у нещодавно народжених дітей, хоча практично не доставляє їм помітного занепокоєння. Одні дітки часто гикають, інші рідше, в одних напад триває лічені хвилини, а в інших досить довго.


  Лінекс для новонароджених. Прочитайте, яка повинна бути дозування, коли Ви даєте цей препарат новонародженому.


  Ваша дитина швидко росте і міцніє. А які повинні бути показники ваги та зросту дитини в залежності від віку? Читайте в цій статті.


  Батьки часто схильні драматизувати ситуацію, спостерігаючи, що їх довгоочікуваний крихта гикає досить часто. Але якщо напад триває від декількох хвилин до години, дитина при цьому не плаче, та відсутні інші несприятливі симптоми, то, скоріше за все, нічого страшного не відбувається.


  Для того, щоб попередити наступ гикавки, молодим мамам і татам не зайвим буде дізнатися, які фактори можуть спровокувати її. Про це в наступному розділі.

  Причини


  Уважні батьки можуть легко помітити, що епізодичні напади гикавки у новонародженого малюка можуть виникати в наступних випадках:

 • переїдання і заковтування великих порцій повітря при годуванні

 • Категорії