Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гинипрал при вагітності: призначає і скасовує тільки лікар!

Лікарям-гінекологам добре відомо, що практично жодна вагітність не обходиться без призначення будь-яких лікарських препаратів. Будь то нешкідливі вітамінні комплекси або ж препарати, необхідні майбутнім мамам у зв'язку з різними труднощами, що виникають в період вагітності.


Тому абсолютно нормально, що у вагітних жінок часто виникають запитання: для чого лікар мені це призначив? Чи Не зашкодить це засіб моєму малюкові? Чи є взагалі необхідність приймати даний препарат? Наприклад, ліки під назвою Гинипрал....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому препарату під час вагітності
 • Особливості застосування препарату
 • Ефективні аналоги Гинипрала
 • Інформація про препарат


  Гинипрал є препаратом для лікування гіпертонусу матки і надмірної скоротливої активності матки, належить до групи симпатоміметиків.

  Застосовується для лікування підвищеного тонусу матки та профілактики передчасних пологів.


  Гіпертонус матки може представляти серйозну загрозу для майбутньої дитини, так само він створює умови для передчасних пологів і, у рідкісних випадках, викиднів.


  Склад ліки

  Випускається Гинипрал у вигляді круглих двояковыпуклых таблеток білого кольору.


  У його склад (на одну таблетку) входять: гексопреналина сульфат 0,5 мг, коповідон 8 мг лактози гідрат 80 мг, тальк 0,8 мг, динатрію едетат дигідрат 0,5 мг, крохмаль кукурудзяний 27,8 мг, магнію стеарат 0,8 мг, гліцерол пальмитостеарат 1,6 мг.


  Показання до застосування

  Відразу скажемо, що препарат призначається тільки лікарем і тільки за результатами тривалого спостереження вагітності жінки в динаміці (ідеальний інтервал спостереження становить два тижні).


  Головні показання до застосування:

 • загроза передчасних пологів (як продовження інфузійної терапії)

 • Категорії