Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Глід при вагітності допоможе від безсоння і набряків

Глід відомий вже багато століть своїми цілющими властивостями. Відьми і травники давно використовують його для лікування і профілактики хвороб кровоносної системи, відновлення нормального психоемоційного стану. Про нього навіть ходять легенди.


Зараз все популярнішим повернення до природи, витоків і лікування травами. Але всім корисний глід? Є у нього протипоказання?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Глід при вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи

 • Відповіді на ці питання особливо важливо знати вагітним жінкам, що збираються почати вживання глоду в лікувальних або профілактичних цілях.

  Загальні відомості


  Глід – чагарник родини Rosaceae або розовоцветних. Свою назву він отримав від грецького «міцний» за щільну деревину і довголіття.


  Зазвичай цей колючий чагарник з кулястої кроною досягає у висоту 3 – 5 м, але може виростати і вище 10 м.


  Листки довгасті, розташовані по спіралі. Квіти невеликі до 2 см у діаметрі, у садових культур рожеві або пурпурні, час цвітіння – початок літа. Плоди, що дозрівають у вересні, іноді називають малим яблуком за схожість форм.


  Ще з XVI століття рослина застосовується в медичних цілях. Цілющими є суцвіття, ягоди і навіть листя глоду. Суцвіття починають збирати, як тільки вони розпускаються, плоди – лише після набуття ними яскраво червоного забарвлення, потім їх сушать.


  У колишні часи глід використовувався в якості в'яжучого складу при діареї та дизентерії. З XIX століття відвар суцвіть і листя відомий як кровоочисний засіб.


  У XX столітті плоди і суцвіття виписували пацієнтам, що страждають серцевими захворюваннями.


  Квітки глоду дуже багаті вітамінами, мікроелементами та іншими хімічними речовинами, в тому числі кавовій, хлорогенової, урсоловая кислоти, а плоди – аскорбінової, винної та лимонної.

  У складі рослини є залізо, кальцій, мідь, цинк, кобальт, калій, фосфор, магній.


  Часто запитують: валеріанку можна вагітним чи ні? Відповідь на питання шукайте в цій статті.


  Про гарячих ваннах при вагітності можна дізнатися з цієї статті.

  Глід при вагітності


  Користь

  В період вагітності жінка, як ніколи, повинна уважно стежити за своїм здоров'ям, утримуватися від стресів і перевтоми.


  На жаль, зміни в жіночому організмі, що зачіпають нервову систему, сприяють частим змінам настрою, появі зайвої дратівливості і т. п. Все це може привести до болів в серці в результаті порушення ритму, що у свою чергу провокує ще більший стрес і хвилювання.


  Так як багато лікарські препарати не можна застосовувати вагітним та жінкам, які годують груддю, на допомогу приходить народна медицина.


  Вважається, що глід володіє заспокійливим ефектом, насправді він просто знижує артеріальний тиск, розслаблює серцевий м'яз.


  Склади на основі глоду приводять в норму артеріальний тиск, стабілізують роботу серцевого м'яза, виступають в якості успокаительных та спазмолітичних засобів.


  Вони використовуються як заспокійливий чай, а якщо взяти кілька ягід перед сном, то він буде спокійним і глибоким.
  Шкоду

  В цілому ж вагітні жінки повинні дуже акуратно використовувати глід. Зверніть увагу на те, що він не так вже нешкідливий, і застосовувати це рослина краще проконсультувавшись з лікарем.


  У період вагітності не можна вживати настоянку глоду, якщо вже пити, то настої або відвари.


  Застосування припарок з ягід може знизити кількість молока в період годування. Необґрунтоване надмірне споживання підвищує ризик викидня.


  Свідчення

  Глід застосовується для підвищення імунітету і лікування:

 • зміни коронарних судин

 • Категорії