Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Глінтвейн при вагітності: зимовий, чарівний, безалкогольний!

Зима – час катання на лижах і ковзанах, довгих прогулянок на свіжому повітрі і душевних посиденьок з друзями. Час теплих пледів, затишних светрів. Час свіжої домашньої випічки і ароматного глінтвейну.


Як здорово, сидячи вдома, загорнувшись у теплий плед, проводити час з близькими людьми....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Глінтвейн під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи

 • Особливо важливі такі моменти для майбутніх матусь, які в своєму положенні так чуйно сприймають атмосферу тепла і турботи.


  І якщо шматочок пирога або тістечко вони можуть собі дозволити, то з приводу глінтвейну виникають питання, з якими потрібно розібратися. Чи можна вагітним пити глінтвейн?

  Загальні відомості


  Історія глінтвейну бере свій початок ще в Стародавньому Римі: для того, щоб додати вину особливий смак і зберегти його корисні властивості, у нього додавали різні спеції.


  Пізніше, у середні століття, європейці почали підігрівати таке вино зі спеціями для додання йому ще більш вишуканого смаку. Назва цього напою перекладається як «гаряче вино».


  Перший рецепт глінтвейну, складений в чотирнадцятому столітті і дійшов до нашого часу вважається традиційним і простим: червоне вино додається кориця, цукор, імбир, чорний перець, мускатний горіх.


  З тих пір глінтвейн став одним з найулюбленіших «зимових» напоїв більшості європейських країн, у кожної з яких є власний рецепт цього напою, а за останні роки «гаряче вино» з легкістю «прижилася» і в нашій країні.

  Глінтвейн під час вагітності


  Сам по собі глінтвейн має ряд корисних властивостей:

 • це засіб для профілактики простудних захворювань

 • Категорії