Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гомоцистеїн при вагітності: яка норма?

Майбутні мами в будь-який момент можуть зіткнутися з проблемою підвищення або зниження гомоцистеїну в крові, яка виявляється в ході здачі аналізів.


Протягом життя рівень речовини в організмі змінюється, особливо високий він у віці, коли людина досягає статевого дозрівання....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що потрібно знати?
 • Якщо гомоцистеїн підвищено
 • Якщо гомоцистеїн знижений
 • Гомоцистеїн при плануванні вагітності

 • Зниження рівня речовини спостерігається на перших строках. Це природна реакція організму на зміни на ньому.


  Підвищення ж тягне за собою серйозні наслідки, негативно сказывая на стан стінок судин. Речовина у великій кількості смертельно для плода.

  Так що ж таке гомоцистеїн та як зберегти оптимальний рівень вмісту його в крові?

  Що потрібно знати?


  Гомоцистеїн – це серосодержащая амінокислота, що утворюється при переробці метіоніну (незамінної амінокислоти).


  Метіонін можна отримати тільки з споживаної їжею. Збагачені метіонін продукти – це яйця, м'ясо і молоко. При використанні вищевказаної їжі, з метіоніну утворюється гомоцистеїн.


  У дитинстві вміст гомоцистеїну, як у дівчаток, так і у хлопчиків порівняно однаково, в перехідному віці норма гомоцистеїну в крові підвищується. У дорослих нормою визнані 10-11 мкмоль/мл.


  Під час вагітності рівень гомоцистеїну знижується, і це вважається нормальним фактором.

  Це відбувається в кінці першого і на початку другого триместрів. Та не позначається негативно на плацентарному кровообігу.


  Після появи на світ малюка, протягом 2-4 днів рівень речовини стабілізується.


  Скільки триває кровотеча після пологів? Читайте тут.


  А тут ви дізнаєтеся, чи можна приймати аспірин при вагітності.

  Якщо гомоцистеїн підвищено


  Поширена і часто зустрічається проблема підвищення гомоцистеїну – це дефіцит вітамінів В6, В12, В1 і брак фолієвої кислоти.


  Куріння також сприяє підвищенню гомоцистеїну, і надмірне вживання кави. Зловживання тютюном і кавою призводить до дисфункції нирок.


  Також алкоголь у великих кількостях призводить до зростання показників речовини в крові.


  Необхідно контролювати рівень гомоцистеїну жінкам, які раніше мали родові проблеми.


  Підвищений рівень вмісту амінокислоти може стати причиною бездітності і переривання вагітності. Це викликано порушенням імплантації плода.

  Якщо гомоцистеїн знижений


  Для жінок чекають поповнення в сім'ї, знижені показники гомоцистеїну визнані нормою. Однак слід знати, що у вагітних жінок вміст речовини може коливатися від 4,6 мкмоль/мл до 12,4 мкмоль/мл


  Допустимою різницею в обидві сторони може бути не більше 0,5 мкмоль/мл. Такі відхилення негативно відображаються на самопочутті майбутньої породіллі.


  У так званій групі ризику перебувають жінки з генетичною схильністю, що чекають другу дитину або якщо в період вагітності були діагностовано ускладнення. Контролювання вмісту гомоцистеїну необхідно для нормального виношування.

  Гомоцистеїн при плануванні вагітності


  Самим розумним рішенням, перед тим як завагітніти буде пройти обстеження на вміст гомоцистеїну в крові. Якщо виявлені відхилення, то необхідно пройти курс лікування вітамінами.


  Також необхідно знизити вживання кофеїну, виключити тютюн і алкоголь.


  Відомий факт, що при підвищеному вмісті гомоцистеїну до його нормалізації призводять помірні фізичні навантаження, фолієва кислота, збалансоване харчування, і такі вітаміни В6, В12 і В1.

  Зміни у змісті організмом гомоцистеїну для вагітних вважається нормою, але, варто уважно стежити, щоб показники при здачі аналізів її не перевищували.


  Необхідно регулярно відвідувати лікаря, ретельно стежити за своїм раціоном і не зловживати спиртним та алкоголем. Тоді ви спокійно виносьте малюка всі дев'ять місяців.


  Чи можна пити мезим вагітним? Про це розповімо в нашій статті.


  В цьому розділі /testy-na-beremennost все про тести на вагітність.

  Категорії