Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гпд по прайс-листу

Практично більша частина шкіл Москви вже змогли організовано проінформувати батьків своїх учнів молодших класів про те, що група продовженого дня не буде безкоштовною.


Багато експертів запевняють, що вартість «продльонки» в цьому навчальному році буде коштувати від 2 тисяч в місяць, в деяких школах до 5 тисяч рублів.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому так може статися?
 • Скільки буде коштувати?
 • Гпд в школі: відео
 • Зрозуміло, що велика частина батьків обурений подібним фактом.


  Але Павло Кузьмін, який займає сьогодні посаду голови Управління освіти, звернувся зі словами, які свідчать:


  Рішення прийнято поруч шкіл, їх Керуючими радами, і тільки він вирішує і оголошує вартість для кожного рівня класів. Деякі будуть проводитися за рахунок бюджету. Але деякі платні послуги все ж таки будуть введені.


  Немає якого-небудь обмеження для якоїсь школи. Сама школа має право вирішувати, скільки буде коштувати група продовженого дня. Тому всі питання потрібно ставити тільки керуючому раді конкретної школи. І не буде єдиної ціни по округу чи по місту.


  Адже багато шкіл пропонують послуги, які вимагають певних витрат. Кожен з батьків має право знати, які послуги він особисто оплачує, потрібні вони його дитині? Всі повинні розуміти, за що платити, яка виховна робота, обід або полуденок буде сплачений. А ось обґрунтованість оголошеної школи суми можна вимагати підтвердити.

  Чому так може статися?


  Всі ці нововведення відбуваються завдяки новому закону про освіту.


  Стаття 66 із пункту 8 говорить про те, що кожен засновник має повне право самостійно встановлювати ту плату, яку вважає необхідною.


  Ця плата буде стягуватися з батьків. Деякі категорії сімей можуть бути включені в безкоштовну групу продовженого дня.


  Або ж по знижкам, які надає знову-таки сама школа.


  Тобто кожен випадок може розглядатися окремо на розсуд ради.

  З цього варто зробити висновок, що кожна сім'я може вимагати зниження плати за ліцензію. І кожен учень буде розглянуто окремо, якщо школа того забажає.


  Минулий навчальний рік дозволяв безкоштовну групу продовженого дня і це було зручно всім батькам. Але сьогодні слід підійти до цього аспекту інакше. Якщо раніше були платними лише обіди, то сьогодні в плату входять послуги, які надають викладачі своїм учням.


  Коли потрібно робити УЗД серця дитині.


  Як вибрати інгалятор для дитини?


  Лікування нежиті у дітей


  Надія Перфілова, яка займає посаду директора школи №2098 Москви заявляє, що державна школа дає безкоштовне навчання, як і обіцяє держава. Фінансування йде за рахунок субсидій та фонду освіти.


  Але послуги виховання та догляду за дітьми вже не входять в цей фонд. Тому кожна школа має право вимагати оплату за них.

  Скільки буде коштувати?


  В принципі, необхідна вартість послуг набагато нижче, ніж оплата гувернантки або вихователя окремо для кожної дитини.


  Тому батькам буде простіше заплатити необхідну суму школі, ніж наймати окремо людей, які будуть наглядати за їх дитиною.


  Оплату продовженого дня вже активно обговорюють в різних соціальних мережах. Кожен малює свої прогнози з приводу суми оплати.


  Багато прогнозують, що сума буде не менше 6 тис. рублів. Але знову-таки, слово за кожною школою.


  Є інший вихід з положення – школа не буде робити домашні завдання і проводити різні факультативи зі школярем, якщо немає окремої оплати.

  Для багатьох батьків це вихід з положення. Але для більшої частини простіше оплатити школі, щоб не витрачати особистий час на рішення домашніх завдань пізно ввечері.

  Гпд в школі: відео


  Бути чи не бути гпд? Чи добре це для дітей чи ні? Дебати на цю тему:

  Категорії