Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Грейпфрут при вагітності природне джерело вітамінів для майбутніх мам

В період вагітності деякі продукти потрапляють під заборону, тому що можуть завдати шкоди маляті.


Грейпфрут в обмеженій кількості приносить багато користі, як організму мами, так і дитини. Потрібно лише правильно його вживати. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Користь
 • Шкоду
 • Свідчення
 • Протипоказання
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи
 • Ефірне масло грейпфрута
 • Продукти з грейпфрутом

 • Під час вагітності багато пані обережні саме з цитрусовими, щоб не викликати алергію у плода. Варто берегтися з грейпфрутом? У невеликих кількостях цей фрукт приносить величезну користь, у великих кількостях шкодить організму.


  Грейпфрут став відомий в XVII столітті. Знайшли його на острові Барбадос мореплавці під час подорожей. Цей фрукт схожий на виноград і апельсин. Формою і відтінком на апельсин, а методом зростання на виноград. Грейпфрути ростуть великими гронами. Це цитрусовий, багатий вітамінами. Сортів грейпфрута відомо більше десятка. З них найсолодші – це з червоною шкіркою.


  Крім того, саме цей сорт містить максимальну кількість вітамінів і мікроелементів.


  До складу грейпфрута входять: Вітамін С, Вітамін А, Вітамін Д, Вітамін В6, Вітамін Р, Цинк, Залізо, Натрій, Кальцій, Калій, Фосфор

  Користь


  Саме грейпфрут є тим фруктом, який проводить профілактику цукрового діабету і гормональних порушень. Він знижує кількість інсуліну в крові, що плідно впливає на весь організм.


  Крім того, велика кількість вітамінів і мікроелементів дає імунітету вагітної дами захист. Ослаблений і уразливий організм жінки, в період виношування, підкріплюється за рахунок складу грейпфрута.


  Якщо мучить безсоння, що часто буває з вагітними, то часточка фрукта дозволяє заспокоїтися і заснути. А також грейпфрут поповнює сили після фізичного і розумового стомлення.


  На ранніх термінах грейпфрут є природним джерелом фолієвої кислоти. Але перед тим, як вживати його варто проконсультуватися з лікарем, який виписав фолієву кислоту в таблетках.


  До речі, врятувати від набряків теж може грейпфрут. Він виводить як шлаки і токсини з організму, так і зайву вологу. При підвищеному тиску половинка фрукта допоможе його знизити, без прийому лікарських препаратів.


  Варто мати на увазі, що цей цитрусовий стимулює апетит і нормалізує роботу печінки і шлункового тракту.


  Печія і запори пройдуть при вживанні четвертинки грейпфрута щодня.


  Що таке біохімічна вагітність? Причини і симптоми цієї статті.


  Відчуття в перші дні вагітності. Що відчуває жінка? Можна дізнатися тут.

  Шкоду


  Проте, не дивлячись на всі корисні властивості фрукта, він може принести і шкоду. Зокрема:

 • уповільнення роботи печінки

 • Категорії