Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гриби при вагітності: вибираємо з розумом, їмо з задоволенням

Багато лікарі рекомендують виключити гриби з раціону вагітної жінки. І що ж залишається робити тим майбутнім матусям, хто любить гриби?


Відмовляти собі у їх вживанні всі дев'ять місяців? Які взагалі гриби можна їсти під час вагітності?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості про гриби
 • Користь грибів
 • Які гриби краще?
 • Шкоду грибів
 • Протипоказання
 • Правила вживання грибів для вагітних
 • Загальні відомості про гриби


  Світ грибів надзвичайно багатоликий і різноманітний. На нашій планеті велика кількість грибів. На сьогоднішній день налічується близько 70 тисяч видів. Однак цим справа не закінчується, оскільки з кожним роком доводиться описувати все більше нових видів грибів.


  Вживання грибів переважно у нашій країні є давньою національною традицією. Питання щодо їстівності різних грибів досі продовжують існувати. У деяких країнах Європи чи Південної Америки зовсім не збирають дикорослі гриби. Найбільш цінними в Росії вважаються рижики, грузді, білі гриби, підосичники, лисички, маслюки та печериці.


  Гриби є самостійним гігантським царством в органічному світі. Вони займають проміжну позицію між рослинами і тваринами.

  З тваринами вони схожі тим, що обмін речовин містить сечовину, в оболонці клітин є хітин, а запасним продуктом є глікоген.


  З рослинами схожість полягає в тому, що вони всмоктують їжу, а не заковтують. Плюс необмежений ріст і нерухомість. Багато раніше вважали, що гриби можна віднести до рослин. Однак це не так, оскільки не можуть бути рослинами безхлорофільні гетеротрофные організми.


  Вони не в змозі використовувати енергію сонця. У них немає здатності перетворювати прості речовини в органічні. Харчування грибів цілком і повністю залежить від тих органічних речовин, які будуть утворені тваринами або рослинами.


  Мікологія знаходиться ще на стадії вивчення. Є чимало регіонів, у яких не проводилися ще дослідження. Очевидно, що ближче до істини є ті вчені, які вважають, що грибів у світі близько 100 тисяч видів.


  Яка базальна температура при овуляції? Ви запитували ми відповідаємо.


  Про ворушіння плода при другій вагітності можна дізнатися з цієї статті.

  Користь грибів


  Користь грибів при вагітності можна визначити хімічним складом грибів, вітамінами і мікроелементами. У багатьох книгах ви можете знайти інформацію щодо того, що гриби при вагітності їсти не тільки можна, але і корисно. Однак потрібно пам'ятати при цьому, що:

 • не всі корисні елементи, що містяться в грибах, можуть проникнути у ваш організм, оскільки цьому буде перешкоджати хітин

 • Категорії