Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

ГТО в школах: добровільна ініціатива або додатковий іспит?

У часи існування Радянського Союзу була програма, яка називалася «Готовий до праці і оборони», або просто «ГТО».


Її суть полягала у спортивній підготовці школярів, студентів, робітників.


Загалом, всіх, хто був причетний до якої-небудь організації СРСР.


Програма охоплювала людей у віці прот 10 до 60 років.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

У ГТО існувало 5 ступенів, в залежності від виконуваних нормативів, а також спеціальні державні нагороди «відмінників ГТО».


ГТО пішло в історію разом з Радянським союзом. Однак зовсім недавно, в 2014 році, Путін, нинішній Президент нашої країни зробив один крок на шляху повернення цієї програми фізичної підготовки.


З квітня цього року в Росії почалися дослідження по складанню оптимальних нормативів для громадян.

А з початку навчального року, тобто з 1 вересня, розпочався апробационный період, що включає в себе впровадження програми ГТО на всіх рівнях: федеральному, регіональному і муніципальному. До 2017 року планується повне впровадження програми фізпідготовки населення.


Багато батьків школярів занепокоїлися, що в новому навчальному році їх чадам чекають нові обов'язкові випробування. А враховуючи, що далеко не кожна дитина фізично підготовлений до нормативів, то привід для занепокоєння дійсно має місце бути.


Але міністерство освіти поспішає заспокоїти і учнів та їх батьків. Здача нормативів ГТО буде на добровільній основі. Про це журналістам розповів заступник міністра науки і освіти Веніамін Каганов.


А Ви знаєте, як відучити дитину смоктати палець?


Поради щодо вибору велосипедного сідла.


Скоромовки: покращуємо мова у грі


Фактично, додасться ще один іспит за вибором, тільки його «завал» незначний. Однак його успішна здача буде додатковим позитивним фактором при вступі до ВУЗУ.


Тим не менш, основне завдання впровадження ГТО – не натренувати учня, а сформувати у нього інтерес до фізкультури та спорту, причому цей інтерес має стати природним.


За словами Веніаміна Каганова, мотивом до занять спортом може стати залік серед вступних іспитів у Внз.

Не виключено, що за здачу нормативів до результатів ЄДІ буде приплюсовано якусь кількість додаткових балів, нехай спочатку і невелике.


Більш того, це може статися вже в 2015 році – якщо школяр здавав нормативи ГТО, то до загальноосвітніх предметів йому додадуть 10 балів.


За новими стандартами, ГТО буде мати 11 ступенів, які розрізняються за віком.


Наймолодша – перша ступінь (від 6 до 8 років), найстарша – відповідно, одинадцята (від 70 років).


За успіхи та особливі досягнення учасники програми ГТО будуть нагороджуватися різними відзнаками.


Зараз активно розробляються ескізи. Передбачається, що будуть бронзовий, срібний і золотий знаки. Також, спортсменам будуть присвоєні розряди.


Серед випробувань є човниковий біг, біг на короткі (30, 60, 100 м) і довгі (від 1000 до 3000 м) дистанції, стрибки в довжину з місця (одиночні і потрійні), підтягування, вправи на прес, ривки гирі і плавання.


Серед нестандартних дисциплін можна відзначити стрілянину з пневматичної гвинтівки і навіть з електронного зброї, а також турпохід.

ГТО повертається: відео

Результати ГТО почнуть враховувати при вступі у внз з вересня:

Категорії