Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Кількість абортів в Забайкальському краї зростає

Здавна вважалися найкрасивішими вагітні жінки, адже вони зсередини просто світяться щастям. Правда, не всі.


Наприклад, Світлана Ерилова вагітна вдруге, і обидві дитини для них з чоловіком бажані. Старша донька пішла вже в перший клас, їй сім років. Скоро в сім'ї повинен з'явитися ще один малюк, і не важливо, хлопчик це буде чи дівчинка.


А ось ще одна мешканка Чіти: їй 27 років, але своє ім'я вона говорити не хоче. Дівчина боїться бути упізнаною, від оточуючих вона приховує той факт, що зробила аборт. Спочатку звістка про вагітність її радувало, але на четвертому місяці із-за виниклих життєвих проблем відбулася мама вирішила народжувати і викликала викидень за допомогою таблеток з ієрогліфами на упаковці.


Це китайське засіб користується популярністю, що не може не вселяти побоювання. Тільки за січень крайової перинатальний центр звернулись три жінки, які мають схожу клінічну картину. Всі три зізналися, що з метою перервати вагітність приймали таблетки з жахливим назвою «бебі-капут».


Зульфія Томашова, яка займає посаду головного лікаря забайкальського перинатального центру, повідомляє, що склад цих таблеток невідомий. Жінки надходять вкрай недбало, приймаючи невивчений препарат. В їх розумінні має відбутися тільки переривання вагітності.


Але справа ускладнюється важкими побічними ефектами. Склад цих таблеток провокує серйозні ускладнення роботи печінки, серця, нирок, мозку. Часто виникає рясна кровотеча, ускладнюється септичними процесами. В результаті жінці належить не тільки довгий шлях реабілітації, вона може назавжди втратити дітородних органів.


Зазначені таблетки при вкрай важких негативних наслідки можуть не виконати своє основне призначення. Діти все-таки народжуються на світ, але виживають з них далеко не всі. Безвідповідальні матері від таких малюків часто відмовляються, за їх життя борються лікарі, але летальні випадки трапляються нерідко.


Заступник головного лікаря перинатального центру Олена Доровская ділиться досвідом. Її практика показує, що діти, які народилися на світ після прийому китайських таблеток, вже через годину висять на волосинці від загибелі. У них з'являється велике кровотеча внутрішніх органів, що закінчується крововиливом у мозок. З трьох малюків, народжених за останній час в клініці в зазначених обставин, не вижив жоден.


Гинуть не тільки діти, але і самі вагітні. Найчастіше вони або ведуть асоціальний спосіб життя, або мають молодий вік, намагаючись незаконним абортом приховати інформацію від батьків і лікарів. Так, від прийому китайських таблеток померла близько двох тижнів тому 20-річна мешканка Чити. Небезпечний препарат згубив не тільки дитини, але і її саму.

Категорії