Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Хілак форте для новонароджених: допоможе впоратися з дисбактеріозом ефективно і безпечно

Коли народжується дитина-це радість і щастя для всіх: для батьків, які так довго готувалися стати татом і мамою, для бабусь і дідусів, які з нетерпінням чекали онуків і правнуків.


Тепер починається другий етап епопеї, який характерний пелюшками і сорочечка, купівлею речей для немовляти, криками, охами і зітханнями, повчаннями з боку армії бабусь і дідусів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інструкція до препарату і чи можна його давати?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Дисбактеріоз: відео

 • Але головною відмінною рисою післяпологового періоду – це хронічне недосипання батьків новонародженого, що виражається у них постійно червоних очах, синіми колами під очима і поганим настроєм.


  А разом з батьками новонародженого не сплять сусіди по квартирі, по поверху, а в разі появи на світ талановитого оперного співака, і сусіди по під'їзду.


  Як перевозити новонародженого в машині. Що обов'язково брати з собою в дорогу.


  Тут вся потрібна інформація про смекту для дітей. Ознайомтесь перед тим, як давати препарат дитині.  Потрібно, звичайно, до всього ставитися з маленькою часткою іронії, навіть гумору. Але буває і так: молодий тато від хронічного недосипання втрачає спочатку голову, а потім можливо й роботу, або з-за емоційних переживань у молодих тат і мам здають нерви, і на грунті постійних сварок руйнується сім'я.


  Починаєш розуміти, що це проблема, вирішивши яку можна врятувати сім'ю, налагодити психологічний клімат у відносинах між подружжям і, врешті-решт, дати всім виспатися.


  Найпоширенішою причиною нездужання дитини і, як наслідок, порушення сну і постійний плач це дисбактеріоз.

  Проявляється у малюка здуттям животика, діареєю, кольками, запором, нерегулярним стільцем, і все це протягом кількох днів, а може й тижнів.


  Появу дисбактеріозу в такому ранньому віці можна пояснити ще не до кінця сформувалася і зміцніла мікрофлорою кишечника, яка під впливом несприятливих факторів (про них поговоримо пізніше) порушується, а в окремо взятих випадках гине взагалі.


  На місце правильних мікробів приходить патогенна (шкідлива) мікрофлора. Завдяки правильній мікрофлори товстого і тонкого кишечника відбувається засвоєння організмом малюка вуглеводів (цукрів).


  Наприклад, тут засвоюється цукор, що міститься в молоці лактоза. Крім цього тут відбувається природний синтез (процес утворення) вітамінів груп B і K.


  Добре зарекомендував себе для лікування дисбактеріозу немовлят Хілак Форте. На практиці доведено, що його застосування повністю прибирає всі симптоми прояви дисбактеріозу, а головне надовго.

  Інструкція до препарату і чи можна його давати?


  Він відноситься до групи пробіотиків препаратів, що регулюють рівновагу мікрофлори кишечнику.


  Випускається у вигляді крапель для прийому всередину об'ємом 30 і 100 мл Флакони мають пробками-дозаторами.


  До складу препарату входять субстрати продуктів обміну основних видів правильної мікрофлори кишечника (кишкової палички, двох штамів лактобактерій та фекального стрептокока).


  Хілак форте відновлює природну (правильну) мікрофлору билогическим шляхом, сприяє відновленню клітин слизової оболонки кишечника, нормалізує процес всмоктування і розщеплення вуглеводів, стабілізує процес природного синтезу вітамінів груп B і K.


  Надає сприятливу дію на відновлення секреторної функції кишечника.


  Нежить у немовляти. Як же молодій мамі побороти цю недугу?


  Тут багато інформації про те, як правильно вибрати ванночку для новонародженого.


  Вибирайте правильно дитячі ліжечка з бортиками


  Застосування Хілак форте:

 • при патологічному зміну нормального складу мікрофлори кишечника в результаті прийому антибіотиків, порушення процесу травлення (діарея, запорах), зміни кліматичних умов

 • Категорії