Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Харчове отруєння при вагітності: симптоми, причини та способи лікування

Напевно, складно знайти кого-небудь, хто хоча б раз не страждав від харчового отруєння. На жаль, симптоми цього захворювання можуть на довгий час вибити людину зі звичного ритму, а також стати причиною авітамінозу і зневоднення.


Від харчових отруєнь не застрахований ніхто. Вагітним жінкам потрібно бути особливо пильними, адже від цього залежить протікання вагітності, їх загальне самопочуття і стан плода....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Ознаки і симптоми
 • Чим небезпечні харчові отруєння при вагітності?
 • В яких випадках потрібно звернутися до лікаря?
 • Лікування харчових отруєнь
 • Профілактика харчових отруєнь при вагітності

 • Потрібно вміти прислухатися до себе і при необхідності вчасно почати лікування.


  Отруєння особливо часто зустрічаються в літній час і в періоди свят. В останньому випадку причина криється в тому, що люди довго зберігають в холодильнику приготовлену їжу. У підсумку на продуктах розмножуються різні мікроорганізми та бактеріальні токсини.


  Ще одна причина харчових отруєнь – вживання продуктів з вмістом токсичних для організму речовин (оброблений формальдегідом куряче м'ясо, напхані гербіцидами фрукти). Нерідкі випадки отруєння отруйними рослинами, грибами.


  Джерелами інфекції можуть бути і брудні руки продавців, і лотки, в яких зберігаються продукти.


  Харчові отруєння часто носять сезонний характер і в більшості випадків фіксуються в країнах з жарким кліматом і низьким рівнем життя населення.

  При високій температурі повітря хвороботворні бактерії розмножуються в рази швидше.


  Для чого призначають таблетки Курантил при вагітності? Запитаємо у доктора!


  Платне ведення вагітності та родовий сертифікат: видають чи ні? Дізнаємося з цієї статті.

  Ознаки і симптоми


  Симптоми харчових отруєнь схожі між собою і не має значення, якими мікроорганізмами або речовинами вони викликані. Відмінність лише в характері і тяжкості перебігу отруєння.


  Після прийому неякісної їжі проходить не менше 30 хвилин, коли проявляються перші симптоми. Типовими ознаками і симптомами отруєння є:

 • болісна, сильна нудота

 • Категорії