Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Хипсит Mini Baby — своя ноша не тягне

Моя донька з перших днів дуже любить перебувати на руках. Я вирішила, що нам обов'язково потрібна якась переноска, оскільки багато часу тримати дитину і заколисувати спати було важкувато. Та й домашні справи накопичувалися. Дочка зовсім не хотіла сидіти одна, навіть всього в декількох метрах від мене. З двох місяців я користувалася травень-слінг, він просто зав'язується на поясі смугою тканини. Тому, коли моя донечка набрала 5 кілограмів, він став незручним, перетягував живіт. Я вивчила інформацію і відгуки в інтернеті. Адже зараз багато різних видів рюкзаків для дітей від різних виробників. Мене дуже зацікавив хипсит (HipSeat). Це платформочка з поясом, на яку можна посадити дитину, притримуючи рукою.

Як я вибирала і купувала HipSeat, чому обрала Mini Baby

З асортименту кольорів Хипситов, мені відразу сподобався Mini Baby. Веселий принт у вигляді контурів звірів, наче намальованих дитиною, дуже мило виглядає. У бежевому варіанти цього хипсита, фон світлий, а малюнок коричневий. HipSeat виглядає дуже стильно і добре поєднується з різним одягом. Я вирішила замовити відразу і спинку, перетворює ХипСит в рюкзачок. В інтернет-магазині AliExpress його ціна виявилася в два рази нижче, ніж на російських.


HipSeat MiniBaby зручна модель зі спинкою.

Опис

Сам хипсит являє собою платформу-сидіння для дитини, напівкруглої форми. Його основою виявився якийсь матеріал, схожий на пінопласт, але щільніше і міцніше. Чохол на нього щільно натягують і застібається на блискавку. Сидіння закріплено на широкому, м'якому поясі. Він застібається на липучку, зверху посередині на нього пришитий ремінь із застібкою типу " фастекс. Довжина легко регулюється по фігурі.


Широкий пояс і ремінь з міцної застібкою фастекс.

Користуючись ХипСитом кілька місяців, можу виділити такі переваги конкретної моделі зі спинкою:

  • широкий, м'який пояс з хорошою липучкою

  • Категорії