Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Кисіль при вагітності: скільки і якої?

Вагітність – особливий чутливе стан організму жінки, коли змінюється гормональний фон, а з ним і настрій, загальне самопочуття.


Змінюється і структура харчування, побажання в їжі, уподобання та пристрасті. Лікарі рекомендують одні продукти і забороняють інші....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Кисіль під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи

 • Є спеціальні дієти і режими харчування і пиття під час цього особливого періоду.


  Кисіль, кажуть, напій, проте в давнину його вважали їжею і по калорійності і корисності він схожий на повноцінний прийом їжі.


  Про те, що прийом рідини під час вагітності варто обмежити, знають багато вагітні.


  Про це говорять лікарі: навіть води треба пити помірно, щоб не виникли набряки. Особливо це стає актуальним у другому та третьому триместрах.

  Що стосується інших напоїв, таких як кава, чай і какао, то вони також затримують воду в організмі, тому вживати їх строго не рекомендується при вагітності.


  А ось натуральні соки, воду (до 1,5 літрів в день) і киселі вживати можна і навіть корисно. Які ж киселі можна пити при вагітності?

  Загальні відомості


  Кисіль – зазвичай домашній напій, що готується з ягід і фруктів, а також вівса і інших злакових. Готувати кисіль можна навіть зі старого житнього хліба або меду.


  Різний кисіль корисний по-різному і володіє відмінними від своїх побратимів властивостями. Чим же корисний той чи інший вид киселя:

 • вівсяний кисіль показаний при хворобах шлунка і кишечника

 • Категорії