Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Кишкова інфекція у дитини — лікуємо правильно!

Довгоочікувана літня пора, тривалі зимові свята, чарівна і запашна весна, зачаровує розмаїттям фарб і вихорами листопадов осінь можуть потьмяніти в очах люблячої матері тому, що її малюк хворий. За статистикою одним з найпоширеніших захворювань у малюків молодшого віку є розлад роботи травного тракту і кишечника внаслідок проникнення в нього хвороботворних мікроорганізмів. Кишкова інфекція у дітей — явище всесезонна. Дорослі теж від неї не застраховані, але все ж частіше страждають маленькі діти. Чому так відбувається? Звідки взагалі береться ця інфекція? В чому її небезпека? Як відображається хвороба на поведінці малюка? Як допомогти дитині при кишкової інфекції? Чи можна від нього вберегтися? Зараз разом розкладемо все по поличках.


Кишкова інфекція представляє серйозну небезпеку для здоров'я дитини.

Чому і звідки виникає у дитини кишкова інфекція

Причини зародження кишкової інфекції у людей 2, і обидві вони — це наслідок проникнення в організм шкідливих мікроорганізмів.


У першому випадку хвороба викликають кишкові віруси. Їх налічують близько 10 груп. Найбільш відомі і що часто зустрічаються серед них — це ентеровірусна, аденовірусна і ротавірусна кишкова інфекція. Немовлята дуже важко переносять ротавірус або як прозвали його в народі «кишковий грип».

Виявити вірусну інфекцію


Перші ознаки ротавірусу можуть проявитися вже протягом доби після зараження, але частіше вони виникають на 3-5 день після потрапляння вірусу в організм. Симптоми захворювання гострі, явні:

  • різко і сильно піднімається температура (до 38-390)

  • Категорії