Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Колінно-ліктьове положення під час вагітності як метод профілактики і лікування

Під час вагітності під впливом збільшується в розмірах матки відбуваються зміни практично у всіх органах, які розташовуються в черевній порожнині – вони поступово зміщуються їх свого звичного розташування, здавлюються, що може призводити до виникнення застійних явищ в них.

...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Такі зміни не є свідченням патології материнського організму, але погіршують умови його роботи, і майбутня мама по мірі прогресування вагітності відчуває певні незручності.


Крім того, зростаюча матка передавлює кровоносні судини, розташовані за межами черевної порожнини – аорта і нижня порожниста вена, що збільшує навантаження на серцево-судинну систему жінки.


І якщо для стискання аорти необхідно додаток дуже значного зусилля, то порожниста вена може передавливаться досить легко, і в жінки, особливо на останніх тижнях вагітності в положенні на спині виникає відчуття нестачі повітря, запаморочення, які досить легко усуваються при переході в інше положення.


Зростаюча матка може

Категорії