Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Коли настає час народити малюка

Якщо почати міркувати над питанням, коли ж настає пора подумати про дітей, то варто звернути увагу на декілька аспектів, в тому числі і на фізіологічний. Жіночий організм максимально пристосований до виношування вагітності та пологах у період з 21 до 27 років.


Саме в цьому віці жінка найбільш легко переносить ті навантаження і зміни, якими супроводжується будь-яка вагітність. Як раніше, наприклад в 16 років, так і жінкам старше 35 років, організму набагато важче виносити і народити здорову дитину.


Звичайно, можна народити і в 16. Суспільство негативно ставиться до появи дітей так рано, бо дівчина ще, як правило, не встигає вийти заміж. По суті, вона сама ще є дитиною.


Найчастіше виховання малюків дуже молодих мам здійснюється бабусями і дідусями, батьки беруть участь вкрай рідко.

Контрацепція

Виникає питання: хіба дівчина, погоджуючись на статевий зв'язок у 16 років, не знає, до чого призводять сексуальні стосунки? До того ж будь-яка аптека надає найширший вибір контрацептивних засобів, у тому числі і цілком доступній ціновій категорії.


Але багато хто чомусь не особливо піклуються про контрацепцію, і якщо настає вагітність, то просто роблять аборт. Можна часто почути схвалення, висловлену на адресу легковажної дівчини, яка прийняла рішення про аборт. Але що тут схвалювати?


Те, що вона вбиває власне немовля, віддаючи перевагу власному комфорту? Варто схвалювати поведінку тих, хто не вступає в інтимні контакти занадто рано. Їх поведінка дійсно можна назвати відповідальним і обдуманим.

Секс чи любов

Звичайно, говорити зараз про те, щоб почати статеве життя лише після весілля, не має сенсу. Може бути, це і не потрібно. Але в будь-якому випадку, перед втратою невинності задумайтеся: ви насправді зустріли коханої людини або вам просто цікаво спробувати, що таке секс?


Не помиляйтеся, що залишатися незайманою до 20 років – це старомодно. Це говорить лише про те, що ви поки не зустріли любов свого життя, а погоджуватися на секс заради сексу – нижче вашої гідності.

Бажана вагітність

Тепер давайте розглянемо питання про те, коли варто заводити дітей, якщо ви перебуваєте в шлюбі? Дитина не повинна обтяжувати, він повинен бути в радість. Тому, якщо ви ще не встигли стати на ноги, грошей вистачає буквально до наступної зарплати, то, можливо, варто почекати. Інакше існуючі матеріальні проблеми можуть серйозно відбитися на вашому ставленні до малюка.


Також зверніть увагу на чоловіка, чи готовий він стати батьком. Добре, коли вагітність з'являється запланована, а не тому, що «так вийшло». Лише тоді, коли обоє по-справжньому готові до народження малюка, сім'я стає ще міцніше і щасливішим.

Категорії