Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Коли встати на облік по вагітності? Розглянемо усі нюанси

Щоб зрозуміти, коли встати на облік по вагітності, необхідно дізнатися, навіщо це потрібно.


Вагітність у всіх протікає по-різному. У однієї жінки можуть з'явитися проблеми з виношуванням в першому триместрі, в іншої-у другому, а в третьому може взагалі не бути ніяких складностей....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Тижні з 1 по 7
 • Тижня з 7 по 12
 • Якщо не все благополучно

 • Щоб виключити розвиток патологій плоду з перших тижнів вагітності, необхідно як можна раніше здатися у лікаря.


  Завагітнівши, жінка зазвичай відчуває це ще до початку менструального циклу. Проте всі тести на вагітність ще не дають позитивного результату. Ознак вагітності ще недостатньо для того, щоб гінеколог міг точно визначити, що відбувається з організмом жінки.

  Тижні з 1 по 7


  В період 1-4 тижні вагітності матка візуально практично не змінюється, тому затримку менструації гінеколог може списати на інші причини: стрес або гормональний дисбаланс.


  При ультразвуковому дослідженні можна виявити вагітність на дуже ранніх термінах, коли гінеколог ще нічого не може сказати. Але принципово важливо діагностувати вагітність у перші тижні?


  Справа в тому, що період 1-7 тижні вагітності це час, коли висока ймовірність мимовільного викидня. Більш того, на такому маленькому терміні навряд чи буде надана допомога в збереженні вагітності.

  Якщо на ранньому терміні (1-7 тижнів) починається відшарування плаценти або з'являються інші проблеми, які говорять про низьку пристосованість ембріона до майбутнього життя, то краще залишити все, як є.


  Краще народити здорової дитини пізніше, ніж хворого, з вродженими патологіями, зараз. Матінка-природа піклується про здоров'я майбутнього малюка і запобігає появі на світ дитини, для якого життя стане мукою. Як не було б сумно, до цього не варто ставитися упереджено.


  Для кого буде корисна віферон: свічки при вагітності? Читайте тут.


  А тут ви ознайомитеся з симптомами завмерлої вагітності.

  Тижня з 7 по 12


  Якщо жінка не втратила дитину до 6-7 тижнів вагітності, то саме час звернутися до гінеколога.


  До цього часу матка вже збільшується у розмірах, і ембріон стає більш життєздатним. Гінеколог на основі огляду матки і молочних залоз ставить діагноз: вагітність.


  Якщо майбутню маму турбує біль, є коричневі і кров'янисті виділення, то настав час зробити перше ультразвукове обстеження. Це допоможе підтвердити або виключити позаматкову вагітність.


  Після першого відвідування гінеколога жінки видають цілий ряд напрямків на здачу аналізів і загальне медичне обстеження.


  На основі першого обстеження лікар зробить висновок про те, наскільки ймовірне виникнення ускладнень під час вагітності, а також визначить більш точний термін і приблизну дату пологів.  Зазвичай вагітній жінці призначають прийом фолієвої кислоти, вітамінних і мінеральних комплексів, щоб виключити порушення у розвитку плоду.


  Держава заохочує постановку на облік по вагітності на ранніх термінах вагітності (до 12 тижнів) і обіцяє виплату одноразової грошової допомоги. Більш того, деякі вітамінні комплекси можуть бути видані абсолютно безкоштовно.


  Посібник з 2012 року становить понад 400 рублів. Сума не вражає, але її цілком може вистачити на купівлю необхідних препаратів для нормального перебігу вагітності.

  Якщо не все благополучно


  Коли жінка довго намагається завагітніти, і у неї це не виходить, або трапляються постійні викидні, то постановка на облік бажана з появи перших ознак вагітності.


  У цьому випадку лікарі допоможуть зберегти вагітність, який би термін не був. Для збереження дитини майбутню матір направляють у стаціонар, де вона буде перебувати під постійним наглядом. При цьому призначають препарати, що знижують ризик викидня.


  Пізня постановка на облік може принести масу неприємних сюрпризів. Це особливо стосується жінок, які мають хронічні захворювання або хвороби, про які вона не підозрює.


  З 1 по 10 тиждень дитина найбільш піддається впливу хвороб, які переносить його мати, так як до 10 тижнів формуються всі життєво-важливі органи і нервова система.


  Тому, якщо у вас виникло питання, коли ставати на облік по вагітності, знайте, що найкращий термін для цього 6-12 тижнів.

  У цій статті ви дізнаєтеся, що можна ходити в лазню вагітним чи ні.


  В цьому розділі /beremennost-na-rannih-srokah все про вагітність на ранніх термінах.

  Категорії