Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Кольпіт при вагітності: що це таке і чим він небезпечний?

Останнім часом кольпіт став досить поширеним захворюванням серед жінок і, на жаль, майбутні мами не є винятком.


Тому все більша кількість вагітних звертається за допомогою до гінеколога, щоб позбутися від цього неприємного і небезпечної недуги....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке кольпіт?
 • Діагностика захворювання
 • Чим небезпечний кольпіт під час вагітності?
 • Лікування і профілактика кольпіту
 • Особливості ведення вагітності та пологів при кольпіті
 • Що таке кольпіт?


  Запалення на слизовій оболонці піхви і піхвової частини шийки матки називається кульпітом. Під час захворювання відбувається набряк слизової і з'являються рясні білі або гнійні виділення із статевих органів, мають неприємний запах.


  Кольпіт може виникнути в результаті різних захворювань, таких як кандидоз, бактеріальний вагіноз, трихомоніаз, гонорея, мікоплазмоз або генітальний герпес.

  Існує гостра і підгостра, хронічна форма захворювання. В останньому випадку кольпіт стає хронічним, в результаті чого постійно чергується поліпшення стану і нові загострення. При цьому запальний процес може бути обмежений однією ділянкою або ж бути присутнім на шийці матки і вульві.

  Діагностика захворювання


  Діагностика кольпіту проходить у кілька етапів.


  Гінекологічний огляд. Під час цієї процедури лікар за допомогою дзеркал оцінює стан слизової оболонки піхви, яка при наявності захворювання буде набряклою, почервонілий, із слизово-гнійними нашаруваннями на стінках. Також під час огляду за допомогою спеціальних проб, визначається кислотність піхви.


  Вивчення мазків. Під час гінекологічного огляду беруться мазки з піхви і шийки матки, які потім вивчають під мікроскопом. Це дозволяє побачити лейкоцити, безліч бактерій і загиблі клітини піхвового епітелію.


  Бактеріологічне дослідження. Зазвичай воно призначається при частих рецидивах захворювання і обов'язково проводиться у вагітних жінок. В ході обстеження вирощуються культури бактерій, взяті з піхви, для визначення збудника кольпіту.


  ПЛР. Метод дослідження за допомогою полімеразної ланцюгової реакції дозволяє більш точно виявити основні інфекції що передаються статевим шляхом.


  Цитологічне дослідження. Вивчається зішкріб клітин, які знаходяться на слизовій оболонці шийки матки.


  УЗД. Ультразвукове обстеження органів малого тазу необхідно для виявлення можливих ускладнень кольпіту.


  Іноді проводиться імуноферментний аналіз крові.


  Чим корисний гранат під час вагітності? Про корисні властивості граната читайте в цій статті.


  Які свічки від геморою після пологів найбільш ефективні? Дізнаємося з цієї статті.


  Симптоми і ознаки
  Кольпіт при вагітності може виявлятися в гострій або хронічній формі.

  У гострий період жінці складно не помітити яскраво виражені симптоми і ознаки захворювання, що доставляють сильний дискомфорт:

 • почервоніння і набряк слизової оболонки піхви

 • Категорії