Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Компреси від кашлю для дітей: думки «за» і «проти»

Дітям необхідно робити компреси при кашлі»,? говорить більшість педіатрів. «У жодному випадку», ? стверджує чимало дитячих лікарів.


А батьки з власного досвіду знають, як важливо полегшити стан дитини при кашлі, особливо вночі, і компрес в такому випадку дуже допомагає....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Сила медового, масляного та інших компресів тому, що при їх застосуванні розширюються судини, активізується кровообіг, починають вироблятися антитіла до вірусу, що викликав кашель.


Якщо імунітет у дітей високий, організм сам справляється з застудою, з вірусними інфекціями.

Буває, дитина промочив ноги, замерз, стоячи на зупинці в очікуванні автобуса, але якщо йому будинки дати чай з малиною, лимоном, промасажувати грудку, спинку, на ранок все пройде.


При ГРЗ, запаленні дихальних шляхів, бронхіті з'являється кашель. Кашель – це природна реакція організму, яка сприяє самоочищенню.


Якщо кашель сухий (його називають непродуктивним), всі зусилля необхідно направити на розрідження мокротиння, а потім вже позбавлятися від неї.


Як за допомогою алое вилікувати нежить. Бабусині рецепти.


Внутрішньочерепний тиск у дітей. Яке повинно бути?


Изофра для дітей
При цьому потрібно застосовувати натуральні відхаркувальні засоби: морквяний сік навпіл з цукровим сиропом, свіжий капустяний сік з медом або цукром, молоко, в якому варився інжир (на 1 склянку молока – 2-3 штуки інжиру), або ж прописані лікарем ліки.


Якщо кашель вологий (продуктивний), значить, мокрота відходить, а з нею і вірусна інфекція. Тут важливо допомогти організму швидше впоратися з недугою.


З чого складаються компреси? Вони складаються як мінімум з 3 шарів: лляної серветки, вощеного паперу (поліетиленові мішечки небажані), теплого шарфа (хустки).


За призначенням ? сухі, вологі. Вологі, в свою чергу, ? холодні, гарячі, зігріваючі, лікарські.

Як правильно накладати компрес?

Серветку змочують в приготований розчин поверх – вощений папір, а потім теплий шарф.


Стежити за тим, щоб область серця залишалася відкритою.


Дитину укладають в ліжко, витримують з компресом належний час, а після зняття переодягають, насухо протерши шкіру.


Як правильно приготувати:

  • медовий компрес від кашлю дитині. 1-2 ст. ложки меду розігріти на водяній бані до 50 градусів (не більше), щоб не втратити цілющі властивості меду. Застосовувати при бронхіті. Тримати 30 хв. При алергії на мед – не застосовувати

  • Категорії