Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Консультації психологів перед абортом

Статистика Володимирській області показує:


На кожних 100 жінок, які вирішили народжувати, припадає 70, що перервали вагітність. Дані також свідчать про те, що за 2011 рік у зазначеній області сталося більше 10 тисяч абортів, з яких 191 дівчина були неповнолітніми. Деякі не досягли навіть 14 років.


Місцева адміністрація не має права прийняти закон, який би забороняв аборти, все-таки жінки мають право на самостійне рішення. У зв'язку з цим був обраний інший шлях – проводити профілактику переривання вагітності. З цією метою кожній жінці, яка прийшла отримати направлення на аборт, пропонують спочатку попрацювати з психологом. Міра ця носить добровільний характер і надається безкоштовно. Консультативний центр веде свою роботу на території першого володимирського пологового будинку.


Олена Черкашина, яка займає посаду головного лікаря цього пологового будинку, розповідає про те, що багато жінок задаються болісними сумнівами з приводу переривання вагітності. Їх досить трохи підштовхнути, і вони погодяться народжувати.

Співробітники консультативного центру вважають, що найчастіше жінки наважуються на аборт через сімейні негаразди, житлових проблем, нестабільної фінансової ситуації. Але найголовніша причина – нестача або відсутність підтримки.

Категорії