Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Контагіозний молюск у дітей: інфекційне захворювання, що вимагає лікування

З самого народження малюки оточені увагою і спілкуванням: ровесники в яслах, родичі, численні друзі та знайомі родини. А потім ще й школа з сотнями учнів і десятками вчителів – завжди знайдуться люди, з якими дитині доведеться контактувати....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Симптоми контагіозного молюска
 • Причини
 • Лікування
 • Лікування народними засобами
 • Що робити з контагіозний молюсків: відео

 • Отже, на кожному кроці чадом ризикує підчепити вірусне захворювання. Наприклад, широко поширеного контагіозного молюска.


  Контагіозний молюск – це інфекційне дерматологічне захворювання, яке найчастіше зустрічається у дітей не старше 10 років. Дорослі теж схильні до цієї хвороби, але хворіють значно рідше.

  Симптоми контагіозного молюска


  Захворювання зовні схоже на віспу, так як контагіозний молюск належить до оспяной групи вірусів.


  На шкірі лицьовий, грудний, пахвовій і шийної областях, а також на кистях рук з'являються маленькі прищики (вузлики).


  На ступнях і долонях контагіозного молюска бути не може.


  Розміром вузлики в межах 1 см в діаметрі. Їх колір трохи більше рожевий, ніж інша шкіра. Іноді вузлики набувають перламутровий відтінок.


  По центру прищиків є западинки. Всередині знаходиться маса, схожа за консистенцією з сирком. Зовні вона нагадує вміст вугра.


  Висипання безболісно, але може свербіти. Видавлювати і чесати вузлики не можна, так як в їх вмісті знаходиться інфекція, яка поширюється при попаданні на здорову шкіру.

  Причини


  Інфекція передається при прямому контакті з хворою дитиною або дорослим. Також зараза розповсюджується через предмети особистої гігієни, іграшки, одяг.


  При спільному відвідуванні лазні або прийнятті водних процедур теж можна підчепити вірус.


  Контагіозний молюск передається грудним дітям через молоко, тому хворим жінкам необхідно вчасно пролікувати вірус в період вагітності або лактації.


  В якості профілактики захворювання зараженого дитини слід ізолювати від суспільства.

  Також рекомендується стежити за станом імунітету дітей: приймати вітаміни, частіше гуляти, контролювати час сну, режим харчування і стомлюваність.


  Це підвищить стійкість дитячого організму до вірусів і допоможе запобігти появі контагіозного молюска.

  Лікування


  Захворювання має тенденцію проходити саме по собі протягом 0,5-1,5 років.


  Для цього достатньо покращувати роботу імунної системи і стежити за дотриманням особистої гігієни дитини, щоб не заразити всіх найближчих родичів.


  Якщо ступінь поширення прищиків висока, і не схоже, щоб вони збиралися зникати, можна вдатися до традиційного методу лікування – видалення.


  Видалення контагіозного молюска у дітей може проводитись кількома способами:

 • хімічна деструкція – використовують прижигающие засоби для знищення прищиків (важливо уникати висушування або пошкодження вузликів)

 • Категорії