Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Коричневі виділення в середині циклу

Доброго дня!


Ми з чоловіком живемо рік. Поки не виходить забеременить. Мені 30 років, ніколи абортів не робила. Посилено намагаємося десь півроку.


У перший місяць в середині циклу у мене з'явилися виділення коричневого кольору, через місяць знову повторилися, їх мало було, але я злякалася, що пішла до гінеколога.


Лікар сказала, що все добре, що у мене зі здоров'ям все нормально, аналіз мазка відмінний, ерозії немає, але з-за виділень направила до іншого гінеколога, щоб перевірити зграю матки. Вона також підтвердила, що все добре.


УЗД показало міому, але як мені перший гінеколог сказав, у мене міома маленьких розмірів і вона не завадить забеременить і народити малюка.


У мене цикл становить 28 днів, на 20 день знову з'явилися коричневі виділення, на 19 день трохи були біло-жовті виділення.


Я навіть не знаю, що думати, лікарі, до кого я ходила, нічого конкретного не кажуть, нібито все в нормі. Це може бути пов'язано з овуляцією? Або з хворобою? Ось сьогодні 21 день циклу, внизу живота з лівий боку легкий біль відчуваю.


Спасибі.

Категорії