Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Коров'яче і козяче молоко для дитини — чи можна давати дітям молоко?

Думаю, всі мами чули про користь молока. В черговий візит до нашого педіатра питаю доктора: «Скажіть, будь ласка, а чи можна дитині давати молоко вже»? «А що ви їсте»? — поцікавилася вона. Перерахувала. У відповідь: «Добре, можете потихеньку починати».


— Чи Не час мені спробувати білосніжне ласощі!

Коли ж починати

До цього моменту моїй дитині вже виповнилося 9,5 місяців, і ми обзавелися кількома зубами. Як я з'ясувала пізніше, багато лікарі категорично заперечують можливість прикорму дитини до року козячим або коров'ячим молоком. Вони обумовлюють свою позицію тим, що в цьому продукті білки і жири, що містяться в набагато більших кількостях (у 3 рази), ніж у маминих грудей або адаптованих сумішах. Крім того, білок, який міститься в вырабатываемом коровою або козою продукт, здатний спровокувати алергію. Так, частка правди в їх словах, безумовно, є, але ні про які бляшках, що утворюються в животику юного карапузика, і мови немає. Це все байки.


Молочко в ранньому віці може викликати самі неприємні наслідки.

Вагомі аргументи на користь пізнього введення прикорму молоком тваринного походження.


Прикорм коров'ячим молоком до року загрожує:

  • Підвищена кількість алергенних білків і натрію може призвести до виникнення алергії

  • Категорії