Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Косметика для вагітних: муки вибору, ефективність і переваги

Вагітність – це період у житті жінки, що вимагає від неї відповідальності і особливої уваги до свого здоров'я та способу життя.


Про це вже говорилось не один раз, але це саме той момент, про який треба нагадувати якомога частіше....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Муки вибору
 • Що таке розтяжки і як їх запобігти?
 • Відгуки покупців

 • Під час вагітності кожна жінка стає неймовірно привабливою, рідкісний перехожий, зустрівши її на вулиці, не посміхнеться, адже майбутня мама «світиться» від щастя, її не псують ні зайві кілограми, ні посічене волосся, не ламкі нігті.


  Тим не менш, питання краси завжди хвилюють вагітних жінок, кожна з них мріє зберегти свою привабливість під час вагітності.


  Можна користуватися косметикою вагітним? І як це зробити, не нашкодивши малюку? Саме про це і буде наша стаття.

  Муки вибору


  У період вагітності у жінок часто виникають проблеми через зміни гормонального фону. З'являються розтяжки, стають ламкими нігті, починають випадати волосся, сальні залози працюють активніше, тому шкіра швидко жирніє.


  Всі ці фактори вказують на те, що жінці необхідно підібрати косметику, яка б ефективно боролася з усіма цими проблемами.


  Багато жінок дотримуються думки, що використання будь-яких косметичних засобів під час вагітності можуть заподіяти шкоду майбутній дитині. Відразу хочеться відзначити міфологічне походження даного судження.

  Справа в тому, що будь-який крем або лосьйон проникає тільки до рівня дерми, а це абсолютно не небезпечно для несформованого організму.


  Треба сказати, що навіть лікарі не радять жінкам відмовлятися від використання косметичних засобів у період вагітності.


  По-перше, якщо шкіра звикла до додаткового харчування та щоденного догляду, то навіщо позбавляти її цього?


  А по-друге, доглянута жінка, побачивши своє відображення в дзеркалі, завжди зайвий раз усміхнеться, а позитивний настрій і душевну рівновагу мами неймовірно важливі для майбутнього малюка.


  Головне, правильно підібрати косметичні засоби, адже багато з них можуть містити шкідливі речовини, натуральні барвники та ароматизатори.


  Краще всього придбати натуральну косметику для вагітних, яка виробляється на основі натуральних компонентів, а також проходить спеціальне клінічне тестування.


  Саме така косметика вважається безпечною і рекомендується до застосування фахівцями в галузі охорони здоров'я.


  Найбільшою популярністю серед жінок користується косметика для вагітних таких відомих компаній як

  Категорії