Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Крістіна Агілера чекає другого бейбіка

Днями стало відомо про вагітність поп-співачки Крістіни Агілери. І нехай поки сама співачка не дає розгорнутих коментарів про свою вагітність, заперечувати факт швидкого появи нової зірочки в сім'ї відомої пари Христини і Метта Раттлера вже нерозумно.

Це друга вагітність 33-х річної артистки. У 2008 році Крісті народила первістка — Макса Брэттмана. Хотілося б сподіватися, що турботлива мама подарує йому саме молодшу сестричку, не обделенную своїми талантами. Діти співачки будуть пов'язані кровною спорідненістю по матері, маючи різних батьків. Втім, ця умовність особливого значення не має.


Christina Aguilera зі старшим сином.

В зв'язку з вагітністю, Агілері доведеться на час залишити роль телеведучої в популярному телешоу «The Voice» (проект «Голос»), але це невелике кар'єрне упущення, враховуючи цінність положення Христини. На телеекран всесвітньо улюблена артистка, найімовірніше, повернеться в наступних епізодах програми. Поки ж роль судді і наставниці в «The Voice» займе Шакіра.


Радує те, що пізнати радість материнства вдруге Христині належить досить благополучний період. Зараз вона перебуває на своєрідному піку фізіологічної форми, коли дітородіння прихильні всі обставини. Це і вдалий для другої вагітності вік, і тимчасова відсутність виснажливих гастрольних турів.


Дуже б хотілося, щоб Христина не закривала питання продовження династії після других пологів. Враховуючи її чудові дані, що не хотілося б обмежувати американську сцену талановитих продовжувачів вправного вокального жанру. Хто знає, може бути це буде не остання дитина Христини? Адже виховання красивих обдарованих дітей — це теж творчість. Враховуючи, що останній альбом Агілери вийшов всього трохи більше року тому, а робота над синглами тривала до останнього, тепер їй можна спокійно зосередитися на головному — своєму тихому сімейному щастя.


05 березня 2014


Категорії