Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Краплі Сиалор для дітей — зручний аналог Протарголу

Іноді здається, що нежить у дитини — процес нескінченний. Тільки вилікували сина чи дочку, а вони знову шмигають носом. Особливо мами переживають за немовлят, адже вони ще не вміють сякатися, і соплі можуть стати серйозною проблемою. Новий препарат Сиалор — справжній порятунок для малюків до року і часто хворіючих дітей. Він поєднує в собі безпеку, зручність використання і ефективність, за відгуками, не поступається знаменитому Протарголу.


Сиалор надає пряме антибактеріальну дію.

Опис препарату

Сиалор (SIALOR) — краплі в ніс антисептичної дії. Засіб випускається російської фармацевтичної компанією RENEWAL. Активна діюча речовина препарату — протеінат срібла, який є потужним антисептиком.


Середня ціна за флакон, якого вистачає на курс лікування — 270 рублів.

Показання до застосування

Нежить — симптом вкрай неприємний: утруднене дихання, виділення слизу, повна втрата нюху. Щоб швидко позбавити дитину від закладеності носа, лікарі зазвичай призначають один з судинозвужувальних препаратів (Нафтизин, Ксилометазолин). При цьому запалення знімається не за рахунок усунення збудника, а шляхом примусового порушення кровообігу слизової оболонки носа. Тому часте використання таких засобів у дитячому віці не рекомендується: вони викликають звикання і атрофію слизової.


Сиалор для дітей — препарат з місцевим знезаражувальною дією. Він показаний:

  • при гострому риніті (нежиті): інфекційному, вазомоторний, алергічному

  • Категорії