Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Краплі Синупрет — допомога рослин у боротьбі з дитячими нежиті і синуситами

Затяжний кашель і безперервний нежить у малюка — вагома причина для занепокоєння. Чи є ліки, яке не тільки допоможе впоратися з недугою, але і не завдасть шкоди? Намагаючись знайти найбільш безпечне лікування, мами звертають свою увагу на препарати рослинного походження. Синупрет — один з таких.


Синупрет бореться з загусла слизом, коли нежить набуває затяжну форму.

Виробники, ціни, форми випуску

Спеціальної форми лікарського засобу Синупрет для дітей немає. У російських аптеках ви знайдете препарат у двох видах — це драже і краплі для прийому всередину. А на території України можна зустріти і сироп. Всі ці форми підходять для лікування і дитини, і дорослого людини.


Виробник — німецька фармацевтична компанія Біонорика.


Таблетки продаються в картонних коробках по 50 і 100 штук. Вони — зеленого кольору і опуклі з двох сторін. Краплі поставляються в аптеки у флаконах об'ємом 100 мл з дозатором-крапельницею.


Завантажити інструкцію щодо застосування крапель Синупрет

Категорії