Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Краплі в ніс Протаргол — ефективний засіб для лікування нежиті у дітей

Протаргол — препарат на основі срібла, який прийшов до нас з минулого століття (з 1964 року). Незважаючи на асортимент сучасних ліків, використання цих крапель в педіатрії актуально досі — старе засіб дає відмінні результати і справляється там, де інші препарати виявилися безсилі.


Протаргол застосовується при запальних процесах, ефективний у разі ускладненого нежиті при гаймориті, гнійному риніті та інших гострих ЛОР-захворювань. Препарат підходить для лікування маленьких пацієнтів. Представляємо вашій увазі докладний огляд цього кошти.


Протаргол найчастіше застосовують як зовнішній засіб для лікування риніту, отиту, фарингіту, і кон'юнктивіту.

Кому і коли призначають це ліки?

Протаргол використовується лікарями різних напрямків — гінекологами, урологами, окулістами і отоларингологи. У педіатрії він застосовується при терапії таких запальних процесів:

  • гострий або хронічний нежить

  • Категорії