Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Краснуха під час вагітності: надзвичайно небезпечна як для мами, так і для малюка

Про краснухи чули всі, але, на щастя, ця хвороба зустрічається все менше. В основному хворіють діти, рідше – дорослі.


Дорослі, дізнавшись про краснухи, впадають у паніку, оскільки захворювання в них протікає набагато складніше, ніж у дітей. Насправді, незважаючи на не зовсім приємні симптоми, хвороба не становить загрози для життя. У перехворів людини з'являється імунітет і малі шанси захворіти повторно....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що необхідно знати про краснухи?
 • Діагностика захворювання
 • Чим небезпечна (і небезпечна) краснуха під час вагітності?
 • Лікування краснухи
 • Профілактика краснухи
 • Вагітність після щеплення від краснухи
 • Вагітність після перенесеної краснухи
 • Щеплення від краснухи під час вагітності
 • Що необхідно знати про краснухи?


  Це вірусне захворювання проявляється мелкопятністой висипом, невеликим интоксикационным синдромом і запаленням дихальних шляхів (верхніх).


  Ризик захворіти є у тих, хто ніколи не хворів на краснуху чи не був щеплений. Спалахи захворюваності припадає на зиму і весну, епідемічні – на кожні 10 років.


  Джерело зараження

  Джерело зараження один – хвора людина. При цьому заразитися можна від людей, які мають симптоми хвороби, так і від тих, у кого симптомів немає.


  Хворіє представляє загрозу в перші сім днів після появи висипки і тиждень після її зникнення. Діти з вродженою хворобою до 3-х років теж можуть бути джерелами зараження.


  Механізм зараження

  Зараження здорових людей відбувається повітряно-крапельним шляхом при крику, кашлі, різкому видиху, чханні хворого людини. Вірус спочатку потрапляє в дихальні шляхи, далі – в клітини слизової оболонки, потім поширюється по крові. Потім він розповсюджується по всьому організму і викликає порушення в шкірі і лімфатичних вузлах.


  З-за впровадження вірусу в організм починає виробляти у великій кількості специфічні антитіла, які можна виявити шляхом проведення лабораторних аналізів.


  Вірус краснухи може передатися плоду, якщо вагітна жінка хворіє. У цьому випадку мова йде про трансплацентарном способі передачі.

  Чим небезпечне обвиття пуповиною навколо шиї при пологах? Запитаємо у доктора!


  Визначення вагітності народними методами: кілька способів в цій статті.

  Діагностика захворювання


  Симптоми і ознаки краснухи

  Як у дорослих, так і у дітей при захворюванні з'являються наступні симптоми і ознаки:

 • Висипання на шкірі. Висип від краснухи неможливо сплутати з чимось іншим, так як вона має специфічний червоний колір. У дітей висипання не зливаються, у дорослих вони зливаються, утворюючи ділянки, що нагадують еритему. Висип частіше виходить на спині і сідницях і може зберігатися до одного тижня.
 • Збільшення лімфовузлів на другий день хвороби. Вони можуть запалитися в пахової області або пахвової, все визначається індивідуальними особливостями людини.
 • Підвищення температури, що супроводжується сильними головними болями. Мігрень настільки сильна, що може вибити людину з колії. Допомагають лише сильнодіючі знеболюючі засоби.
 • Симптоми ГРВІ. У дітей може з'явитися нежить, у дорослих – як нежить, так і біль, першіння в горлі, сильний кашель. Можливі біль у суглобах, м'язах, ломота в тілі. Не будь характерної висипки, захворювання можна було б сплутати з грипом і застудою.
 • Боязнь світла, сльозотеча. У половини всіх хворих спостерігається кон'юнктивіт. Цей симптом спостерігається на третю та четверту добу після початку краснухи. Людина може заснути, а на ранок прокинутися з гнійними виділеннями з очей.
 • У чоловіків можливі болі в області яєчок. Вони не страшні, оскільки зникають одразу після одужання. Постільний режим допоможе полегшити стан.
 • Як скоро можлива вагітність після прийому протизаплідних таблеток? Ви запитували ми відповідаємо.


  Необхідні аналізи при плануванні вагітності можна дізнатися з цієї статті.


  А ця стаття про те, /planirovanie-beremennosti/ovulyaciya/kogda-proishodit-ovulyatsiya.html коли відбувається овуляція у жінок.

  Чим небезпечна (і небезпечна) краснуха під час вагітності?


  Дуже небезпечна краснуха для вагітних жінок. Від неї страждає не стільки мати, скільки плід. Мова йде про цитопатическом ефекті: вірус, що циркулює в крові матері, що може легко пройти через плацентарний бар'єр і сильно ускладнити вагітність.


  Небезпеки хвороби для мами наступні:

 • завмерла вагітність

 • Категорії