Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Кривошея у новонароджених. Основні симптоми й методи лікування

Після вродженого вивиху стегна і косолапия кривошея у новонароджених – найбільш часто зустрічається ортопедичне відхилення.


Терміном «кривошия» найчастіше позначають патологічні зміни грудинно-ключично-соскоподібного м'яза....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що необхідно знати про кривошиї у новонароджених?
 • Причини виникнення дефекту
 • Діагностика дефекту
 • Чим небезпечна (і небезпечна?) кривошея для новонароджених?
 • Лікування
 • Профілактика
 • Що необхідно знати про кривошиї у новонароджених?


  Батькам відразу ж варто замислитися, якщо дитина під час сну повертає голову на один бік, а в період неспання весь час дивиться в одну сторону.


  При цьому захворюванні голова дитини постійно хилиться в хвору сторону, особа ж повернене в протилежному напрямку і злегка відхилена назад. Потилицю скошений, часто на одній стороні голови у волоссі утворюється залисину.


  Нерідко виникає асиметрія обличчя, коли щічка з тієї сторони, у яку дитина найчастіше повертає голову, збільшується, як би набрякає. Дитина стає вередливою, погано спить, відригує їжу.


  Якщо ви виявили у свого малюка один чи кілька перерахованих вище симптомів, потрібно негайно звернутися до лікаря. Очевидно, що в цьому випадку фахівець діагностує у нього кривошию і призначить необхідне лікування.

  Причини виникнення дефекту


  Кривошея буває вродженою і набутою. Причини можуть бути різними, але всі вони пов'язані з деформацією і неправильним функціонуванням шийних м'язів.


  Вроджена кривошия

  Вроджена кривошия формується ще під час виношування. Вона може бути викликана тривалим неправильним положенням голівки плоду в утробі матері або недорозвиненням у немовляти шийних м'язів. Зазвичай симптоми виявляються з моменту народження.


  Вроджена кривошия буває двох типів: • м'язова кривошия коли в результаті недорозвинення грудинно-ключично-соскоподібного м'яз коротшає

 • Категорії