Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Кропова вода допоможе впоратися з коліками у новонародженого

Коли новоспечена матуся зі своєю крихіткою повертаються з пологового будинку в рідні пенати, перед нею стоїть безліч проблем.


Поруч вже немає досвідчених педіатрів і медсестер, які допомагали в лікарні.


Попереду – море завдань, які доводиться вирішувати самостійно: як сповивати і сповивати взагалі, чому дитина кричить вночі, що йому можна, а чого не можна......

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що це?
 • Як правильно її приготувати і де купити?
 • Рецепт
 • Скільки давати новонародженому?
 • Дотримуємося дозування
 • Як діє на організм малюка?
 • Як і в яких умовах зберігати?
 • Чим відрізняється від чаю?
 • Готуємо відвар з насіння кропу
 • Купити або самому заварити?
 • Кропова водиця корисна і дівицям

 • Однією з найбільш поширених проблем першого року життя малюка вважаються кольки в животі. Саме вони викликають безліч питань до лікарів-педіатрів.


  На превеликий щастя молодих батьків, сьогодні на аптечних прилавках є велика кількість препаратів, які ефективні в боротьбі з газиками. Одним з найпоширеніших засобів здавна вважається настій фенхелю.

  Що це?


  Кропова вода, яку рекомендують давати новонародженим практично всі педіатри, — це спеціальний настій фенхелю.


  Купити його можна в будь-якій аптеці у вигляді швидкорозчинного чайного напою.


  Цікаво, що кропову воду для немовлят наполягають саме на насіння фенхелю, а не кропу.


  Швидше за все, таку назву вона одержала просто з-за зовнішньої схожості двох рослин.


  Фенхель в боротьбі з коліками у новонароджених займає лідируючі позиції серед інших лікарських рослин. Ця ароматна трава, схожа на звичайний кріп, застосовувалася для новонароджених ще в стародавні часи.


  І сьогодні насіння фенхелю широко використовують не тільки в медицині, але і в косметології. У наш час на аптечних прилавках можна побачити величезний вибір спеціальних чайних розчинів, в основі яких – фенхель.


  Цікаво, що призначення таких чаїв дуже широке: для поліпшення лактації у годуючих грудьми матерів, поліпшення травлення, скорочення газоутворення у немовлят і навіть як легке заспокійливе.

  Як правильно її приготувати і де купити?


  Кропової водою вважається 0,1-процентний розчин фенхельного олії. Однак купити саме цю горезвісну кропову воду не так вже й просто.


  Кропова вода є в продажу тільки в аптеках, в яких виготовляються ліки за рецептами (в рецептурному відділі) і має інструкцію по застосуванню.


  Однак якщо саме такий аптеки в найближчому районі немає, не варто зневірятися. В будь-якій аптеці є більш сучасні аналоги кропової води.


  Наприклад, таким є «Плантекс» чай, який виготовляється з екстрактів плодів фенхелю (того ж «аптечного кропу»).


  Він продається в пакетиках в сухому вигляді, що значно збільшує термін його придатності.


  «Плантекс», точно як і кропову воду, рекомендують давати новонародженому маляті з двотижневого віку – з того моменту, коли зазвичай з'являються кишкові коліки.

  Чим прати речі новонародженого. Який порошок буде безпечним для малюка?


  Якщо у Вашого малюка запор, рішення знайдете тут


  У Вашої дитини гіпоксія? Почитайте матеріал цієї статті

  Рецепт


  Для приготування кропової води вам знадобляться всього лише насіння фенхелю (або кропу) і склянку окропу. Рецепт дуже простий:

 • одну чайну ложку насіння фенхелю або кропу добре подрібніть на кавомолці. Якщо такої у вас в будинку немає, то можна і не подрібнювати, однак у цьому випадку відвар повинен настоятися довше – протягом години

 • Категорії