Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Кровотеча після пологів

Добрий день!


Мені 25 років, 06.12.14 народила доньку вага 4 кг 50 грам. Пологи були важкі 12,5 годин, сопровождавшись сильними переймами і потугами всі ці годинник і сильною кровотечею (шийка матки ніяк не розкривалася).


В результаті у мене пристойний шов промежини і шви на шийці матки і по моєму на матці теж є, там де чотири шва, є і внутрішні і зовнішній.


Зараз вже пройшло 25 днів після пологів, а кров досі йде. Після пологів дісталося і дитині, вона зараз у дитячому стаціонарі, я ще жодного разу не годувала грудьми.


Пологи і вагітність перша. Мені після родовому два рази ставили крапельницю на скорочення матки, т. до. вона погано скорочувалася по узд. Перші два тижні після пологів болі внизу живота в області матки, зараз таких болів немає, просто дуже хвилює постійне кровевыделение.


Читала що повинно проходити до кінця другого тижня після пологів, але у мене все ще є. Як до цього ставитися і варто бігти до лікаря?

Категорії