Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

КТГ

Добрий день. Я зараз на 34 тижні вагітності (перша вагітність). У жовтні, з'їздивши в пологовий будинок в якому збираюся народжувати і поговоривши з головним лікарем, я дізналася, що з 35-го тижня вагітності я повинна робити КТГ не рідше 1 рази в тиждень, і прийти до нього на прийом з 07 по 14 грудня.


18.11.2014 року була на УЗД з доплером. На цьому прийомі у мене виявили одноразове обвиті пуповиною шиї малюка. І при винесенні висновку порекомендували пройти КТГ. На наступний день, за візит в Жіночу консультацію, лікар оглянула мене, але на КТГ не направила, а тільки призначила наступний візит на 10 грудня (це вже буде 36-37 тиждень).


Малюк поводиться досить активно, і кожен день, майже в одне і теж час гикає (маленькі поштовхи в районі голови). Природно, я переживаю за малюка. Тим більше, що у нас можливий резус-конфлікт (у мене , а у чоловіка ).


Питання: чи Варто мені піти в ЖК раніше і настояти на проведення КТГ, і чим аргументувати це? Як часто треба робити?

Категорії