Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування ангіни на ранніх термінах вагітності

Здрастуйте, шановні лікарі!


Я не знаю що робити, 1 серпня захворіла застудою з ангіною, нежиттю і кашлем. Приблизно 5 серпня була незахищена близькість, все це час не вдавалося вилікувати горло, пила антибіотики Флемоклав Солютаб приблизно з 6 серпня по 10 серпня по 3 таб. в день, крім цього інгавірін, далі лікар прописав азитроміцин, уколи диклофенак 3 дні з 13 серпня по 15 серпня, не допомогло, далі крапельниці цефтріаксон 2 р. 1 раз на день 5 днів з 15 по 19 серпня, нарешті допомогло, ще були 2 крапельниці реамбирина, а також використовувала изофру, імудон, бетадин полоскання горла.


В період з 13 по 15 серпня робила рентген носа, і 2 рази рентген грудної клітки (з фартухом). Лікувалася антибіотиками до 19 серпня, 24 серпня зробила тест на вагітність позитивно. Попередні менструації почалися 30 липня.


Зараз 7 тижнів, знову застуда, нежить, по Узд відшарування 2/3 периметра, але серцебиття є, п'ю дюфастон і транексам.


Перше питання: наскільки шкідливі всі ліки і рентген на такому терміні?


Друге питання як може бути така велика відшарування без симптомів ні краплі крові, ні будь-яких інших виділень, ні болю, нічого. Правда токсикоз різко знизився 3 дні тому.


Можна зберегти таку непросту вагітність? Чи є сенс зберігати її за вашу думку.


Дуже чекаю вашої відповіді. Дякую

Категорії