Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування кашлю у дітей сиропом Геделикс

Зазвичай кашель супроводжує захворювання дихальних шляхів. Основна мета його лікування — зробити симптом більш продуктивним і допомогти організму позбавитися від мокротиння. Собі підібрати засіб значно простіше, ніж дитині. Одні препарати згубно впливають на маленького чоловічка за рахунок хімічних і синтетичних сполук, інші здатні викликати алергію. Кращими засобами для рятування карапуза від проблеми є дитячі сиропи від кашлю. Вони володіють високою ефективністю, їх легко давати навіть немовлятам. Популярністю серед мам і педіатрів користується препарат німецького виробництва Геделикс. Він сприяє відходженню мокротиння і полегшує дихання, покращуючи загальний стан малюка.


Геделикс допомагає позбутися від причини виникнення кашлю у дитини.

Про препарат

Сироп від кашлю Геделикс — засіб на основі листя плюща. Рослина містить вітаміни А і Е, йод, сапониты, органічні кислоти та інші цінні, з медичної точки зору, речовини. Вони надають протимікробну дію і не дають розмножуватися грибків, які провокують багато дитячі захворювання.


Огляд властивостей ліки:

  • покращує просування мокротиння, розріджує і виводить її з легких

  • Категорії