Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лінекс як допомогу для новонароджених при дисбактеріозі

Кожна мама любить і береже свого малюка, як найдорожчий скарб, і знає, що будь-яка зміна природного середовища може позначитися на її дитину.


Навіть найменше коливання навколишнього середовища може погіршити його стан.


Перші 365 днів життя чреваті багатьма неприємностями – кишкові інфекції, перші зубки, поганий сон і, звичайно ж, хочеться захистити від усього цього свого малюка, але іноді це неможливо....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Лінекс для дітей
 • Як і через скільки діє?
 • Як давати чи інструкція по застосуванню?
 • Лінекс при грудному вигодовуванні

 • Так як у маленької дитини мікрофлора шлунка ще не сформована повністю, то іноді він відчуває нездужання в області шлунково-кишкового тракту.


  При народженні дитина має абсолютно стерильний кишечник, в ньому немає ні корисних, ні шкідливих бактерій. У перший же день життя в його кишечнику починає формуватися мікрофлора, яка потрапляє туди з молоком матері.


  Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся, як сповивати новонародженого. Особливо актуальна ця проблема для молодих татусів.


  Багато матеріалу про гімнастику для новонароджених. Дуже важливо правильно розминати суглоби і м'язи малюка.
  Найчастіше це корисні бактерії, які допомагають організму малюка, але нерідко туди потрапляють і шкідливі мікроби. Вони порушують встановлений баланс мікрофлори, у малюка з'являється здуття живота, кольки, утворюються гази.


  Все це має одну назву – дисбактеріоз. У деяких малюків відновлення балансу мікробів в кишечнику займає всього місяць, в інших – набагато більше.

  Довгий дисбактеріоз негативно впливає на організм малюка: він не отримує всіх необхідних елементів з їжі і, отже, погано розвивається. Чим же допомогти малюкові?

  Лінекс для дітей


  Якщо дисбактеріоз має довгу тривалість і приносить дискомфорт дитині, то потрібно допомогти його організму і заселити його корисними бактеріями.


  В його організмі має бути достатньо лактобактерій, які відповідають за підтримання нормальної середовища кишечника і як можна менше умовно-патогенних мікроорганізмів, простіше кажучи «шкідливих».


  Корисні лактобактерії і містить препарат «Лінекс».

  Як і через скільки діє?


  Лінекс має аналогічне медичне назва Linex. Він являє собою порошок білого кольору, який не має запаху, і ув'язнений в жовті капсули.


  Капсули поміщають у пластикові або скляні флакони, а іноді в блістери.


  Ванночка для новонароджених. Як зробити правильний вибір при покупці.


  Якщо у дитини закладений ніс, то може знадобитися аспіратор. Що це таке і як користуватися аспіратором читайте тут


  З'явилися попрілості? Не біда. На нашому сайті є багато матеріалу, як допомогти немовляті


  Основною діючою речовиною «Лінексу» є порошок лебенин, який містить живі культури біфідобактерій, ентерококів і лактобактерій.


  Допоміжні речовини – це лактоза і картопляний крохмаль.

  Бактерії, які входять до складу «Лінексу», полегшують перетравлювання білків у грудних дітей і приводить до збільшення корисних речовин в організмі малюка.


  Тривалість прийому може варіюватися від 5 до 14 днів, все залежить від необхідної дози мікроорганізмів. Перед вживанням препарату слід проконсультуватися у лікаря, який визначить найбільш вірне лікування.

  Як давати чи інструкція по застосуванню?


  «Лінекс» призначають:

 • для усунення симптомів дисбактеріозу. Найчастіше при лікуванні запорів, здуття живота, блювоти, болю, нудоти або відрижки

 • Категорії